Naujienos

Lina Sakalauskienė: „Linkiu rasti balansą tarp darbo ir šeimos“

  2020-09-11

Už puikius 2019 m. rezultatus geriausios Konsultavimo tarnybos buhalterinės apskaitos konsultantės titulas atiteko Rietavo savivaldybės buhalterinės apskaitos konsultantei Linai Sakalauskienei.

Viena iš geriausių 2019 m. buhalterinės apskaitos konsultančių Lina Sakalauskienė Konsultavimo tarnybą įvardijo dinamiška, inovatyvia ir patikima, o visiems kolegoms linkėjo rasti balansą tarp darbo ir šeimos.

Linkėdama Linai kuo didžiausios sėkmės ir kad dalinama šiluma sugrįžtų jai su kaupu, regiono vadovė Sonata Chmieliauskienė sakė: „Kai pirmą kartą pamačiau Liną, ji pasirodė tokia nedrąsi ir kukli, kad net man pačiai buvo baugu ją pakalbinti. Tik vis dažniau bendraudama su ja supratau, kad po šiuo trapumu slepiasi labai tvirtas žmogus. Praėję metai Liną pasitiko su  iššūkiu – ilgiau nei pusmečiui teko perimti ne tik visus biuro klientus, net ir biuro vadovo vairą. Lina nepasimetė ir puikiai suvaldė situaciją, o metinis rezultatas viršijo visų lūkesčius. Svarbu paminėti tai, kad Lina ne tik puiki konsultantė, dukra, ji ir nuostabi dviejų mažylių mama. Labai džiaugiamės, kad organizacijoje dirba tokie žmonės“.

Nuotraukose konsultantės Linos Sakalauskienės sveikinimo akimirkos.