Naujienos

LŽŪKT Alytaus r. biuras garantuoja stabilumą ir galimybę gauti visas reikalingas paslaugas

  2021-12-21

Paslaugų teikimo sutartis su Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos biurų konsultantais, dirbančiais kiekviename šalies rajone, kasmet pasirašo per 6000 klientų. Tarp jų ir Alytaus r. biuro klientai. Kas lemia jų pasirinkimą? 

Sprendimai, kuriuos žemės ūkio ar kitokiu verslu besiverčiantys asmenys ar įmonės turi priimti, nuolat keičiasi. Planuojant verslą, būtina galvoti apie ilgalaikę perspektyvą. Visko aprėpti pačiam – neįmanoma, todėl kreiptis į specialistų komandą – geras sprendimas. Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Alytaus r. biuro konsultantai kviečia drauge planuoti verslo sėkmę.

Kodėl tęsiama buhalterinės apskaitos tvarkymo sutartis? 

Pirmiausia per 28 veiklos metus pasiektas svarbus rezultatas – apie konsultantų profesionalumą žino, jais pasitiki ne tik klientai. Patikimi santykiai susiklostę su mokestinę sistemą kontroliuojančiomis institucijomis, paskolas teikiančiais bankais. 

Klientai žino, kad konsultantai pirmiausiai sužino apie mokestinių prievolių pokyčius, visada primena apie artėjantį mokesčių mokėjimą, dokumentų teikimo, atsiskaitymų su kitomis organizacijomis terminus. Taip pat atstovauja jiems įvairių tikrinimų metu ir konsultuoja visais buhalteriniais, finansiniais ir mokesčių klausimais. Žino ir tai, kad buhalterinės apskaitos tvarkymo paslauga apdrausta profesinės civilinės atsakomybės draudimu, o pasirašę sutartį jie bus garantuoti, kad reikiamos paslaugos bus suteiktos laiku ir pagal įstatymus.

Taip pat klientai įsitikino, kad planuojant plėsti verslą ar naudotis ES parama, biure tvarkyti vykdomos veiklos buhalterinę apskaitą ypač paranku, nes žinant ūkio ar įmonės situaciją daug paprasčiau tartis ir priimti verslo plėtros sprendimus. 

„Reikia pasakyti, kad biure tvarkome jau kelių kartų ūkių buhalterinę apskaitą – prieš kelis dešimtmečius ūkininkauti pradėjusių tėvų ir jaunųjų ūkininkų statusą pasirinkusių vaikų. Štai Gintaro Kavaliausko dukra Gintarė, Audriaus Stepankevičiaus sūnus Marius, Valdo Videikos sūnus Nerijus, net trys Vyto Ramaškos vaikai – sūnus Laimonas, dukros Rasa ir Aušra – nauja mūsų klientų karta. Padedame jiems gauti ES paramą, teikiame kitas reikalingas paslaugas. Tai puiki pasitikėjimo, dalykiškų ir draugiškų santykių išraiška“, – sakė Alytaus r. biuro vadovė Palma Abramavičienė.

Gera žinia sklinda, todėl pranešus, kad į konsultantus dėl buhalterinės apskaitos tvarkymo gali kreiptis visi verslininkai, vykdantys bet kokią veiklą, turintys deklaruoti pajamas, pelną ir sumokėti jiems priklausančius mokesčius, kreipėsi įvairių verslo įmonių savininkai, ne tik ūkininkai. Su jais bendrauja ir buhalterinės apskaitos paslaugas teikia nauja  konsultantė Rasuolė Bučienė.

Už stabilumą ir galimybę gauti visas reikalingas paslaugas

Su Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba nuo pat ūkininkavimo pradžios bendradarbiaujantis gyvulininkystės ūkyje besidarbuojantis Raimundas Svipas sakė, kad jam labai svarbus stabilumas, kad konsultantai, ypač buhalterinės apskaitos, dažnai nesikeistų. Jis akcentavo biuro privalumą – galimybę vienoje vietoje gauti visas reikalingas paslaugas.

„Ūkininkas turi būti viskuo – veterinaru, inžinieriumi, agronomu, buhalteriu. Tą sąrašą dar būtų galima tęsti. Todėl labai gerai, kad yra biuras, galintis sumažinti atsakomybių naštą. Dabar esu ramus dėl buhalterinės apskaitos. Konsultantė pasistengia, kad viskas būtų atlikta laiku ir tinkamai. Įdarbinti buhalterę ūkyje kainuotų daug daugiau. Juk susideda viskas: alga, darbo vietos įrengimas, buhalterinės programos pirkimas ir jos atnaujinimai“,– mintimis dalijosi Raimundas Svipas.

Prisimindamas visą bendradarbiavimo su Konsultavimo tarnyba laikotarpį, Raimundas sakė, kad konsultantai jam rengė verslo planus paramai gauti, teikė darbų saugos, gyvulininkystės paslaugas. Ūkyje vyko renginys, kuriame pristatyta Konsultavimo tarnybos mobili gyvulininkystės laboratorija: tirti ūkio pašarai, nustatytas karvių sveikatingumas.

Naujas konsultantas – daugiau galimybių

Atsižvelgta į klientų poreikius, į biurą priimtas augalininkystės konsultantas Ignas Miknevičius. Jis padeda žemdirbiams užpildyti visus privalomus dokumentus – Augalų apsaugos, Trąšų naudojimo apskaitos, Ekologinės gamybos ūkio veiklos žurnalus. Prasidėjus augalų vegetacijai, konsultantas stebi pasėlius ir teikia nešališkus patarimus. Viena svarbiausių teikiamų paslaugų – tręšimo planų sudarymas naudojant ir mineralines, ir organines trąšas. Dirvožemio ėminiai ir jų rezultatų įvertinimas, tausus ūkininkavimas, ES žaliojo kurso reikalavimų įgyvendinimas – taip pat Igno darbo sritys.

Jau sudaromos sutartys 2022 metams 

„Mes tikime, kad esame patikimi patarėjai klientams sprendžiant kiekvieną svarbią jų verslo situaciją. Mielai padėsime kiekvienam ūkininkui ir verslininkui, ar jis plėtoja smulkų šeimos ūkį arba verslą, ar stambesnį. Esame pasirengę dalintis žiniomis ir kviečiame pasirašyti sutartis 2022 metams. Jei kyla klausimų, skambinkite man tel. 8 682 26 813“, – sakė P. Abramavičienė. 

 Nuotraukoje biuro konsultantams (iš kairės) Ignui Miknevičiui, Ramutei Morkeliūnienei, Palmai Abramavičienei, Mildai Valentienei rūpi klientų verslo sėkmė.