Naujienos

LŽŪKT dovanojo šventę darbuotojų vaikams, piešusiems svajonių ūkį

  2021-08-27

Konsultavimo tarnybos darbuotojų vaikus ir anūkus kvietėme pasvajoti – nupiešti savo šeimos svajonių ūkį. Gera buvo pasinerti į mažųjų dailininkų svajonių pasaulį, o paskutinį vasaros penktadienį dovanoti jiems šventę. 

Piešinių konkurse „Mano šeimos svajonių ūkis“ dalyvavo 34 Konsultavimo tarnybos darbuotojų vaikai ir anūkai iš Ignalinos, Kėdainių, Klaipėdos, Lazdijų, Marijampolės, Molėtų, Radviliškio, Rokiškio, Šilalės, Ukmergės rajonų. Jauniausias konkurso dalyvis buvo 3, o vyriausias 12 metų. Kviečiame pasidžiaugti vaikų piešiniais 

Šiandien mažieji dailininkai su tėveliais atvyko į pramogų ir poilsio parką „Adomaitynė“ (Dembnės k. 4, Surviliškio sen., Kėdainių r.). Pirmiausia jie buvo pakviesti į ekskursiją. Pamatė parke gyvenančius fazanus, balandžius, vištas, antis, stebėjo, kaip laisvai ganosi danieliai, tvenkinukuose plauko dekoratyvinės žuvys, baliniai vėžliai, o triušiukai striksi savo kaimelyje.

Vėliau visi tapo lobio ieškotojais – atidžiai stebėdami, ką rodo kompasai, drauge su tėveliais žingsniavo pagal duotas nuorodas. Nors užduotis nelengva, kiek buvo džiaugsmo atradus paslėptą lobį – didelę dėžę, pilną saldainių.

Visi vaikai buvo apdovanoti, vaišinosi. Paskutinis vasaros penktadienis buvo tikrai šventiškas.