Naujienos

Kokie LŽŪKT geriausieji ne darbo valandomis

  2021-06-04

Šiandien šventėme 28-ąjį Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos gimtadienį – vasarišką, gėlėtą ir sklidiną puikių emocijų Konsultantų dieną. Nors dar negalėjome apsikabinti, nuotolį mažino nuotaikingos ir įvairios geriausių darbuotojų pristatymo istorijos. Juk įdomu, kokie mes ne darbo valandomis, kokie mūsų meilės sau receptai. Šis gimtadienis – apie tai.

Šventinėje studijoje, įkurtoje LŽŪKT centrinės buveinės kieme, visus sveikino ir nuoširdžiais linkėjimais dalijosi direktorius Edvardas Makelis, Profesinių kompetencijų padalinio vadovė Asta Šakickienė, Organizacijos vystymo ir finansų valdymo padalinio vadovė Sandra Urbanavičienė, Bendrųjų reikalų skyriaus vadovė Daiva Žvikienė, Plėtros padalinio vadovas Rimtautas Petraitis, Paslaugų tekimo ir pardavimo padalinio vadovas Saulius Cironka.  

Tęsiant tradiciją, apdovanoti geriausi 2020-ųjų LŽŪKT konsultantai ir specialistai. Rinkodaros skyriaus komanda juos aplankė ne darbo vietoje, o ten, kur mėgsta leisti laisvalaikį. Koks aš po darbo? Ką mėgstu veikti? Ko linkiu sau? Šie klausimai buvo svarbiausi.

Įteikti geriausios buhalterinės apskaitos paslaugų teikėjos apdovanojimą vykta į Pasvalį, pas biuro buhalterinės apskaitos konsultantę Birutę Lapinskienę. Ji už puikų darbą apdovanota nebe pirmą kartą. Paaiškėjo, kad Birutė – tikrų tikriausia knygų gerbėja, kuriai knygyne sunku atsilaikyti neįsigijus naujos į namų biblioteką. Ji dievina detektyvinius filmus ir serialus. 

Geriausios verslo ekonomikos paslaugų teikėjos nominacija skirta Mažeikių r. biuro ekonomikos konsultantei Irmai Barauskei. Jos aistra – kelionės. Prieš daugiau nei dešimtmetį spontaniškai, paskutinę minutę, įsigijusi kelialapį į Turkiją jau nebegalėjo sustoti. Su šeima, draugais ir kolegomis keliauja pažinti svečias šalis. Nemažai aplankyta. Irma pataria pasistengti daryti tai, ką norisi, o svarbiausia – neatidėlioti. „Reikia tik noro. Tuomet užsikrauni teigiamų emocijų, pailsi, ir vidinio peno gauni, “ – sako geriausia verslo ekonomikos konsultantė. 

Jonavos r. biuro augalininkystės konsultantė Akvilė Petrauskaitė – geriausia augalininkystės paslaugų teikėja. Ji nuo mažens augo apsupta gėlių – įvairiausias gėles ji augino su tėveliais, tad nenuostabu, kad ir augalininkystės krypties studijas pasirinko. Ir ne tik rūpinosi gėlėmis. Parduodavo jas turguje, kur įgijo puikių pardavėjos įgūdžių, leidžiančių su kiekvienu rasti bendrą kalbą. 

Geriausia gyvulininkystės paslaugų teikėja tapo Joniškio r. biuro vadovė ir gyvulininkystės konsultantė Jovita Daunienė. Iš Žemaitijos kilusi Jovita daug metų su šeima gyveno Joniškio rajone, o visai neseniai persikėlė į Žagarę. Iš Jovitos spindinčių akių, kai ji pasakoja apie šį miestelį, tikrai matyti, kad čia gyventi jai labai gera. Tad Jovitą drąsiai galima vadinti Žagarės miestelio ambasadore, pakvietusią į puikią ekskursiją po mažą, jaukų Šiaurės Lietuvos miestelį. 

Panevėžio r. biuro vadovė, buhalterinės apskaitos konsultantė Asta Varanauskienė – geriausia LŽŪKT paslaugų pardavėja. Sunku keliais sakiniais papasakoti apie Astą – ji turi labai daug pomėgių. Yra tikra teatro gerbėja, stebėjusi nesuskaičiuojamai daug spektaklių, patyrusi grybautoja, beprotiškai mylinti gamtą ir dievinanti laiką su šeima. Asta turi dar vieną neįprastą pomėgį – ogi motociklai. 

Dar vienas geriausios paslaugų pardavėjos apdovanojimas iškeliavo pas Audronę Korsakienę, ilgametę Utenos r. biuro ekonomikos konsultantę. Audronė – prisiekusi keliautoja, išmaišiusi daugybę šalių. Į tolimas keliones jai patinka leistis automobiliu – šia transporto priemone ji pasiekė net Dubrovniką. Kelionėse Audronė kolekcionuoja patirtį, gražius vaizdus, skonius, kvapus, pojūčius. O kai keliauti vis dar negalima, ji atrado vaikščiojimo džiaugsmą. Ir tuo labai džiaugiasi, nes gyvena viename gražiausių Lietuvos miestų – Utenoje. 

Geriausia paslaugų pardavėja tapo ir Vilma Liudvinavičiūtė, Lazdijų r. biuro buhalterinės apskaitos konsultantė, teikianti ir ekonomikos paslaugas bei vykdanti biuro vadovės funkcijas. Geriausias Vilmos atsipalaidavimo būdas – vaikščiojimas, nes jis išvalo mintis, pašalina stresą, todėl visos puikios mintys sugalvotos einat, ypač gimtojo, žalumoje skendinčio Alytaus miesto gatvelėmis.

Rietavo savivaldybės biuro buhalterinės apskaitos konsultantė, teikianti ir ekonomikos paslaugas bei vykdanti biuro vadovės funkcijas Danutė Jurkienė taip pat džiaugėsi geriausios paslaugų pardavėjos nominacija. Turėdama laisvo laiko, Danutė kepa labai skanius pyragus. Jais lepina artimuosius ir net 8 anūkus. 

Geriausios specialistės apdovanojimas atiteko vyresniajai personalo specialistei Juditai Bilvinienei. Ją galime drąsiai vadinti organizacijos veidu, nes pasitinka kiekvieną naują darbuotoją. Judita nuoširdi ir šeimyniška, tad laisvalaikį mėgsta leisti šeimos apsupty. Kartu jie keliauja, važiuoja dviračiais. Energijos Judita semiasi reguliariai sportuodama. Sporto ji neapleido net ir karantino metu. 

Chemikė Inesa Naruševičienė taip pat išrinkta geriausia specialiste. Ji labai mėgsta gamtą, tad savaitgaliais keliauja po parkus ar miškus, laiką leidžia sodyboje, kur džiaugiasi išpuoselėtais gėlynais. Inesą galima sutikti  taip vadinamame „Bagažinių“ turguje, kur ji mielai vyksta „medžioti“ įdomių dalykų ir parduoti savų, kuriems kažkas suteikia antrą šansą. Inesa domisi kosmetologija, tad į ją galima kreiptis patarimo, kaip pasidaryti nepriekaištingą makiažą. 

Geriausio specialisto apdovanojimas nukeliavo augalininkystės paslaugų vadovui Karoliui Urbai. Jis labai mėgsta aktyvų poilsį su šeima. Dviračiai, riedučiai, ilgi pasivaikščiojimai – tai Karolio savaitgalio pramogos. Išskirtinis Karolio pomėgis – šeimos augintinio dresūra ir auklėjimas. 

Irenai Butkienei skirtas geriausios regiono vadovės apdovanojimas. Siekdama pasilsėti po sunkios darbo dienos, Irena renkasi ilgus vakarinius pasivaikščiojimus, anot jos – tai tikrai padeda atsipalaiduoti. Irena – aistringa sporto gerbėja. Krepšinis ir futbolas – jos aistra. Šiuo pomėgiu dar vaikystėje ją sudomino tėtis, su kuriuo keliaudavo į daugybę sporto varžybų. Beje, Irena ir pati aktyviai sportavo – žaidė krepšinį. 

Savęs tobulinimas, gebėjimas atskirti darbą nuo laisvalaikio, savivertė, laikas mėgstamai veiklai, norai, kurių nereikia atidėlioti, auginamos svajonės, mokėjimas džiaugtis gyvenimu – štai toks LŽŪKT gimtadienio meilės sau receptas, sudėtas iš geriausių 2020 m. darbuotojų minčių. Papildykite jį savais ingredientais.