Naujienos

LŽŪKT Jonavos r. biuro darbo sėkmę 2020 m. lėmė geras veiklos planavimas

  2021-04-13

Jonavos rajono biuro darbo sėkmę 2020 m. lėmė veržlios, nebijančios iššūkių ir naujovių vadovės Astos Gaižauskienės pastangos ir geras darbuotojų veiklos planavimas. 

Kokia darbo 2020 m. sėkmės formulė? 

Asta Gaižauskienė, biuro vadovė 

„Manau, kad biuro sėkmę praėjusiais metais lėmė geras darbų planavimas“. 

Kolegos apie kolegas 

Paslaugų klientams pardavimo ir pirkimo padalinio vadovas Saulius Cironka 

„Jonavos rajono biuro darbo sėkmė daug priklauso nuo vadovės Astos Gaižauskienės, kuri visada padeda kitiems biurams atlikti paslaugas, yra veržli, nebijanti iššūkių ir naujovių.“ 

Regiono vadovė Irena Butkienė 

„Biuras nedidelis. Pernai jo darbo sėkmę daugiausiai lėmė biuro vadovės, teikusios ekonomines paslaugas, Astos Gaižauskienės pastangos. Ji turi labai daug ekonominių žinių, padeda ūkininkams parengti nestandartinius verslo projektus. Dėl klientų ji padaro daugiau, nei jie tikisi. Gilinasi į detales. Kitų biurų konsultantai su ja konsultuojasi, o ji noriai, negailėdama savo laiko, dalinasi žiniomis, patarimais. Tai žmogus – atiduodantis visą save. Biuro darbų aruode labai svarbūs buvo ir augalininkystės konsultantės Akvilės Petrauskaitės, buhalterinės apskaitos konsultantės Ritos Januškevičienės atlikti darbai.“

Vaida Čiapienė, vyriausioji verslo ekonomikos specialistė

Asta Gaižauskienė pasižymi lankstumu, puikiai orientuojasi įvairiose situacijos, tai padeda parengti projektus įvairiems verslams – ir žemės ūkio, ir alternatyviai veiklai. 

Vertina klientas

Paulius Žemaitis, Jonavos r. biuro klientas, ūkininkaujantis smulkiame braškių ūkyje

„Aš daug kur ėjau, bet niekas konkrečios informacijos nesuteikė, o Konsultavimo tarnybos biure išsamiai patarė, pakonsultavo. Dėl to ten ir projektą rašiau. Viskas pavyko, gavau paramą, tad nusprendžiau biure ir buhalterinę apskaitą tvarkyti. Man viskas nauja, o ten moterys gerai dirba. Ir kursai vyksta. Apie juos praneša ir darbymetį, kai nėra kada sekti internete. Pirmiausia jaunojo ūkininko kursus lankiau. Buvo labai naudingi, daug sužinojau“.

Tegul ir šie metai būna sėkmingi biuro vadovei, teikiančiai verslo ekonomikos paslaugas, Astai Gaižauskienei, buhalterinės apskaitos konsultantei Ritai Januškevičienei, augalininkystės konsultantei Akvilei Petrauskaitei.

Nuotraukos iš biuro ir Pauliaus Žemaičio archyvo