Naujienos

LŽŪKT kolektyvo Kalėdų mezginyje – nuoširdūs sveikinimai

  2020-12-18

Šiandien LŽŪKT kolektyvas mezgė šiltą, jaukų, vaikystės prisiminimais kvepiantį mezginį. Iš visų Lietuvos kampelių rinkosi į nuotolinį renginį – Megztas Kalėdas.

Kolektyvą sveikinęs direktorius Edvardas Makelis prisiminė vaikystę, kai dažnos dovanos būdavo megztos pirštinės, šalikas, kojinės ar megztinis. „Tada tie daiktai buvo šilumos dovanojimo simbolis“, – sakė jis.

Kalbėdamas apie pasiekimus, direktorius pasidžiaugė, kad kolektyvui pavyko susitelkti: „Nežiūrint į tai, kad šiais metais buvo labai daug iššūkių, mes dirbome pakankamai sėkmingai. Tas susiklausymas, gebėjimas įveikti sunkumus labiausiai džiugina“.

Vadovas linkėjo gerų, sveikų Kalėdų ir Naujųjų metų darbuotojų šeimoms, tėvams, vaikams, anūkams, broliams, sesėms ir draugams.

Mezginyje – nuoširdžiausi linkėjimai

Jaukumu ir nuoširdumu dvelkė šventiniai sveikinimai. Pasak vyresniosios personalo specialistės Juditos Bilvinienės, megztos Kalėdos – tai šiltos megztos kojinės, megzti žaisliukai ant eglutės, cinamono, karšto šokolado kvapas namuose, meduoliai, imbieriniai sausainiai, šeima, jaukumas ir vaikų šurmulys.

Kolegos vieni kitiems linkėjo saugių, sveikų, sėkmingų metų, kad jie būtų kupini prasmingų darbų, drąsių idėjų. Kvietė kitąmet turėti bendraminčių, su kuriais linksmiau, įdomiau siekti tikslų, atlikti darbus, leisti laisvalaikį. Rekomendavo neprarasti optimizmo, atrasti mažą stebuklą, gyventi draugiškai. Į linkėjimų mezginį įmegzta ir artimųjų meilė, gera nuotaika, priminimas nepristigti laiko poilsiui ir draugams, atvirumas naujovėms ir nuolatiniam tobulėjimui, įdomūs ir prasmingi darbai, kūrybinis impulsas ir išradingumas, drąsios svajonės ir įkvepiantys atradimai. Taip pat linkėta, kad pastangos visada virstų pasiekimais.

Jaudino padėkos žodžiai. Dėkota už bendrystę kiekvieną dieną, palaikymą, kasdienius patarimus, pagalbą. Juk kiekvieno kasdienė pergalė – visų bendra sėkmė.

Nuotaikingas žaidimas, prisimenant lietuvių Kūčių tradicijas, šventinių patiekalų gaminimas, kai prie stalo stojo du jauniausi vadovai –  Miškininkystės skyriaus vadovas Justinas Zenevičius ir Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro vadovas Lukas Šapranauskas, demonstravę kulinarinį išradingumą, renginio vedėjų – Rinkodaros skyriaus vadovės Erikos Mankutės ir vyresniosios rinkodaros specialistės Ramintos Majauskienės duetas ir transliacijos kokybe besirūpinantis vaizdo operatorius Egidijus Vilkevičius – puikiai papildė Kalėdinį mezginį.

Jaukių visiems šviesos grįžimo švenčių. Apkabinimų ir nuoširdžiausių jausmų 2021–aisiais.