Naujienos

LŽŪKT kviečia klientus paslaugas užsisakyti ir jų kokybę vertinti internete

  2021-02-22

Norite užsisakyti Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos teikiamas paslaugas ar įvertinti jų atlikimo kokybę? Tai padaryti galima įstaigos interneto svetainėje www.lzukt.lt

 Nuotolinis bendravimas ir prekių įsigijimas internetu populiarėja ne tik dėl esamos pandeminės situacijos. Daugeliui tai jau įprotis – nereikia vykti į parduotuvę, taupomas laikas, kuras, o reikiamą prekę galima įsigyti namuose gerai apgalvojus, įsigilinus į pasiūlą. 

„Šiandieną klientai turi daug pasirinkimo ir patogaus pirkimo įvairiais kanalais pavyzdžių. Mes žengiame tiktai pirmą žingsnį, pasiūlydami norimą paslaugą ar kelias užsakyti www.lzukt.lt. Tikimės pasiekti naujus klientus, kurie nuotoliniam bendravimui teikia prioritetą“,– sakė LŽŪKT klientų aptarnavimo veiklos vadovė Giedrė Butkienė. 

Ką galės atlikti esami ir būsimi klientai 

Klientas, radęs www.lzukt.lt jam reikalingą paslaugą ar kelias, gali jas pasirinkti į paslaugų krepšelį ir, užpildęs minimalius kontaktinius duomenis, pateikti užsakymą. Jis ateis į LŽŪKT darbuotojo elektroninį paštą. 

„Su klientu paros laikotarpiu susisieksime, išsiaiškinsime detaliau, kokie jo lūkesčiai dėl paslaugos, ir rekomenduosime paslaugos teikėją“,– komentavo Giedrė Butkienė. 

Konsultavimo tarnybai svarbi klientų nuomonė apie teikiamas paslaugas, jų tobulinimo pasiūlymai. Įstaigos interneto svetainėje galima ją išsakyti.