Naujienos

LŽŪKT Lazdijų r. biuras – jaunas, energingas ir motyvuotas

  2021-04-02

Jaunas, energingas ir motyvuotas – toks Lazdijų r. biuro kolektyvas, sėkmingai įveikęs visas 2021 m. užduotis. Jis – vienas iš geriausių praeitais metais.

Koks Jūsų komandos 2020-ųjų metų sėkmingo darbo receptas?

Vilma Liudvinavičiūtė, Lazdijų r. biuro vadovė

„Mūsų biuro sėkmingo darbo receptas – finansiniai motyvai, kurie padeda siekti bendro tikslo“.

Kolegos apie kolegas

Saulius Cironka, Paslaugų pardavimo ir pirkimo padalinio vadovas
„Kalbant apie Lazdijų biurą, reikia paminėti, kad tai biuras, kuriame susibūrė beveik nauja komanda. Tai biuras, kuris savo darbu turėjo įrodyti rajono žemdirbiams, kad konsultantai padeda ūkininkams jų veikloje, kad konsultantai reikalingi. Per pastaruosius kelerius metus biuras išsikovojo gerą vardą. Kiekvienais metais vis daugiau klientų ėmė naudotis biuro konsultančių paslaugomis. Svarbiausios buvo – verslo planai, buhalterinė apskaita, dirvožemio tyrimai, tręšimo planai. Ūkininkai dalyvavo biuro organizuotose mokymuose. Tai biuras, kuris puikiai dirba kaip komanda,  ir pasiekti rezultatai tai patvirtina.“ 
Žydrė Kažukalovienė, regiono vadovė

„Lazdijų rajono biuro pasiekimai kasmet gerėja. Sėkmingai į kolektyvą įsilieja naujos darbuotojos, daugėja klientų. Tai jaunų, energingų žmonių komanda – puikus motyvuoto darbo pavyzdys.

Šiuo metu biure pokyčiai – dvi konsultantės išėjo vaikučių auginimo atostogų. Aistė Anušauskienė supuoja sūnų, o Jovita Rasimavičiūtė – dukrą. Biuro vadovės funkcijas perėmė Vilma Liudvinavičiūtė. Pradėjo dirbti nauja gyvulininkystės konsultantė Irena Černauskienė, kuri gali teikti paslaugas ir kitiems biurams.“

Sėkmės šiemet besidarbuojančiam motyvuotam Lazdijų r. biuro kolektyvui: biuro vadovei, buhalterinės apskaitos konsultantei, teikiančiai ir ekonomikos paslaugas, Vilmai Liudvinavičiūtei, buhalterinės apskaitos konsultantei, teikiančiai ir ekonomikos paslaugas, Gintarijai Švetkauskienei, buhalterinės apskaitos konsultantei Linai Kyguolienei,  gyvulininkystės konsultantei Irenai Černauskienei.

Nuotraukoje iš kairės: Jolita Rasimavičiūtė, Gintarija Švetkauskienė, Aistė Anušauskienė, Irena Černauskienė, Vilma Liudvinavičiūtė.