Naujienos

LŽŪKT – Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos padėka

  2024-05-29

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba – nuolatinė įvairių rajono bendruomenių renginių rėmėja. Šįkart LŽŪKT įsteigti prizai nukeliavo didžiausią pažangą per šiuos metus padariusiems Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos moksleiviams.

Šiandien „Aušros“ progimnazijoje vyko tradicinė padėkos šventė „Garbės diena“: apdovanoti patys gabiausi, stropiausi, aktyviausi ir stipriausi 1–4 klasių mokiniai – Kėdainių rajono bei respublikos įvairių konkursų prizininkai. Kiekvienas iš jų buvo apdovanotas padėkos raštu ir mokyklos simbolio – pelėdžiuko – statulėle.

Tai diena, kai stabteli ir pasvarstai, kas nuveikta ir ką dar gali nuveikti, kam ir už ką padėkoti. Gražiausi žodžiai buvo skirti mokytojams, kurie ruošė mokinius konkursams, olimpiadoms, sportinėms varžyboms, tėveliams, ir žinoma, šventės rėmėjams, tarp kurių ir LŽŪKT.

Pasak progimnazijos direktorės Linos Adomaitienės, tokia socialinių partnerių bendrystė stiprina mokinių motyvaciją mokytis ir bendruomenės telkimą atsakingos ir tvarios Lietuvos kūrimui.

Džiaugiamės ir didžiuojamės bent šiek tiek prie to prisidėję.

LŽŪKT informacija, Ramunės Sutkevičienės ir progimnazijos nuotraukos