Naujienos

LŽŪKT mobilios gyvulininkystės laboratorijos paslaugos pristatytos mėsinių galvijų parodoje

  2021-11-15

Lapkričio 12–13 d. Biržų r. vykusioje specializuotoje mėsinių galvijų parodoje „Mėsinės galvijininkystės panorama 2021“ žiniomis dalinosi Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos gyvulininkystės ekspertas Vytas Gudaitis.

Šįkart organizatoriai – Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija ir kiti parodai skyrė dvi dienas – teorinę ir praktinę.

Abi dienas žiniomis su parodos dalyviais – mėsinių galvijų laikytojais – dalinosi Konsultavimo tarnybos Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro gyvulininkystės ekspertas Vytas Gudaitis. Pirmąją dieną jis skaitė pranešimą „Pašarų kokybės įtaka mėsinių galvijų augimo schemose. Racionų pritaikymas įvairioms augimo schemoms. Praktiniai pastebėjimai“, o antrąją į parodą atvykęs su mobilia gyvulininkystės laboratorija, praktiškai demonstravo pašarų tyrimus ir analizavo jų rezultatus. Susidomėjimas buvo didelis.  

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba – viena iš šiemet organizuotos specializuotos mėsinių galvijų parodos „Mėsinės galvijininkystės panorama 2021“ rėmėjų.

 Išsamiau www.agroakademija.lt videoreportaže.