Naujienos

LŽŪKT Molėtų r. biuras teikia paslaugas naujose patalpose

  2020-10-15

LŽŪKT Molėtų r. biuras pradėjo darbą naujose patalpose. Dabar jo adresas – Vilniaus g. 47, Molėtai.  Įkurtuvės – puiki proga priminti apie biure teikiamas paslaugas.

Nežiūrint į įkurtuvių rūpesčius, šiuo metu biure – aktyvaus bendradarbiavimo su klientais laikas: teikiamos reikalingos paslaugos, konsultacijos, organizuojami mokymai ir, atsižvelgus į klientų poreikius, planuojama biuro veikla 2021 metams. 

Visus darbus sėkmingai styguoja biuro vadovė Jurgita Kandratavičienė ir konsultantė Lina Žarinovienė. Jos teikia klientams buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas, rengia ir administruoja verslo projektus ES paramai gauti, taip pat pagal poreikį kviečia naudotis kitomis LŽŪKT teikiamomis paslaugomis.

Sutvarko ūkio apskaitą

Dėl apskaitos tvarkymo į rajono biurą kreipiasi ir ūkininkai, ir mažos ar vidutinės įmonės, vykdančios įvairią veiklą, PVM mokėtojai, kurie turi deklaruoti gautas pajamas, pelną ir sumokėti jiems priklausančius mokesčius.

Konsultantės puikiai supranta, ko iš jų tikisi klientai, todėl apskaitą sutvarko laiku ir pagal įstatymus. Joms labai svarbu teisingai apskaičiuoti mokesčius, pateikti reikalingas deklaracijas, formas VMI, Sodrai ar kitoms institucijoms ir priminti klientams apie artėjantį mokesčių mokėjimą, dokumentų teikimo, atsiskaitymų su kitomis organizacijomis terminus. Jos atstovauja klientams įvairių tikrinimų metu, konsultuoja buhalteriniais, finansiniais ir mokesčių klausimais. Apskaitos tvarkymo paslauga apdrausta civilinės profesinės atsakomybės draudimu.

Padeda įsisavinti ES paramą

Ūkininkai kreipiasi į konsultantes dėl verslo projekto ar užpildyti paraišką ES paramai gauti, suorganizuoti pirkimų konkursą, parengti mokėjimo prašymą, pateikti informaciją apie projekto įgyvendinimo eigą, užpildyti projekto metinę ir galutinę ataskaitas. Jos turi ES paramos projektų rengimo patirties, žino naujausius reikalavimus. Verslo planai rengiami specializuota, nuolat atnaujinama ir vieninga kompiuterine programa, užtikrinančia klientų duomenų saugumą.

Bus suteiktos ir kitos LŽŪKT paslaugos

„Nors biure dirbame dviese, esant poreikiui, klientams suteikiamos visos LŽŪKT paslaugos. Gyvulininkystės ūkių šeimininkams rekomenduojame į ūkį pasikviesti Mobilią gyvulininkystės laboratoriją, o augalininkystės – paimti dirvožemio ėminius ir LŽŪKT laboratorijoje išsitirti jo sudėtį, tręšti pagal profesionalų parengtus tręšimo planus. Klientai į biurą gali kreiptis ir dėl darbų saugos, miškininkystės paslaugų. Jas suteiks kitų rajonų biurų specializuoti konsultantai arba centrinės buveinės skyrių specialistai“,– sakė biuro vadovė Jurgita Kandratavičienė.

Taigi,  kai reikia užpildyti Augalų apsaugos, Trąšų naudojimo apskaitos, Ekologinės gamybos ūkio veiklos žurnalus, jo sertifikavimo dokumentus, paimti dirvožemio, grūdų ėminius, pagal visus reikalavimus parengto tręšimo plano naudojant ir mineralines, ir organines trąšas – klientai drąsiai kreipiasi į biurą, nors ir žino, kad jame nedirba augalininkystės konsultantas. Taip yra ir prireikus kitų sričių – gyvulininkystės, darbų saugos ar miškininkystės paslaugų.

Planuojant verslą, būtina galvoti apie ilgalaikę perspektyvą. Visko aprėpti pačiam – neįmanoma, todėl kreiptis į nešališkų specialistų komandą – geras sprendimas. LŽŪKT Molėtų r. biuro konsultantės kviečia jus drauge planuoti verslo sėkmę. 

Dėl išsamesnės informacijos į biuro vadovę Jurgitą Kandratavičienę galima kreiptis tel. 8 667 55 699

Nuotraukose biuro vadovė Jurgita Kandratavičienė (pirmoje) ir konsultantė Lina Žarinovienė tęsia darbus naujoje darbo vietoje.

Jolanta Dalia Abarienė