Naujienos

LŽŪKT Panevėžio r. biure dirba nauja buhalterinės apskaitos konsultantė

  2019-02-19

Atsižvelgiant į klientų poreikį, LŽŪKT Panevėžio rajono biuro kolektyvą papildė nauja darbuotoja – buhalterinės apskaitos konsultantė Aušra Križevičienė.

Konsultantė sutvarkys ūkio, mažos ir vidutinės verslo įmonės buhalterinę apskaitą dvejybine ar supaprastinta apskaitos sistema, taip pat apskaitą ir už praeitą laikotarpį. Naujiems biuro klientams konsultantė sudarys pradinį balansą, o PVM mokėtojams parengs dokumentus, reikalingus susigrąžinti PVM. Taip pat paskaičiuos samdomų darbuotojų darbo užmokesčius ir padės tinkamai su jais atsiskaityti. Naudojantis konsultantės paslaugomis, pavyks išvengti brangiai kainuojančių klaidų, susijusių su mokesčių mokėjimu.

„Svarbu žinoti, kad nuo 2020 m. keisis veiklos buhalterinės apskaitos tvarkymas dvejybine apskaitos sistema. Mes tam rengiamės iš anksto, todėl jau nuo 2019 m. sausio 1 d. klientų buhalterinę apskaitą tvarkome atsižvelgdami į numatytus pokyčius. Tad 2020 m. mūsų klientai tikrai išvengs rūpesčių dėl atsiradusių pokyčių“, – sako Aušra Križevičienė.

Atsakingai dirbanti LŽŪKT Panevėžio rajono biuro komanda visada pasirengusi teikti rajono ūkininkams ir verslininkams buhalterinės apskaitos, augalininkystės, gyvulininkystės, verslo ekonomikos, miškininkystės, darbų saugos paslaugas, taip pat organizuoja įvairius mokymus, padeda įsisavinti ES paramos lėšas.

Biuras įsikūręs adresu Katedros g. 3, Panevėžys

Apie LŽŪKT buhalterines paslaugas išsamiau