Naujienos

LŽŪKT Plungės r. biure – susitikimas su klientais

  2019-12-10

Susitikimai su klientais LŽŪKT biuruose – jau tradicija. Artėjanti metų pabaiga – puiki proga apžvelgti nuveiktus darbus ir apgalvoti ateities planus. Tad gruodžio 6 d. (penktadienį) Plungės r. biuro komanda susitiko su esamais ir potencialiais savo klientais. Pasak renginį vedusios biuro vadovės Dalios Vaičekauskienės, pernai buvo organizuotas renginys su bendradarbiaujančių žemdirbiškų organizacijų atstovais, šiemet nutarta į susitikimą pasikviesti klientus, kurie ūkyje turi samdomų darbuotojų.

Kaip teigė darbų saugos specialistas Saulius Rosteika, žemės ūkis – viena iš pavojingiausių ekonominės veiklos sričių. Nors darbdaviai yra drausminami, už darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimus taikomos nuobaudos, tačiau nelaimingų atsitikimų ūkiuose išvengti vis nepavyksta. „Dažnai darbdaviams uždavus klausimą – „Kas yra pavojingas darbas ir kokie darbuotojų atliekami darbai priskiriami prie pavojingų?“ – retai išgirstamas išsamus atsakymas“, – sako darbų saugos specialistas, iš ūkininkų sulaukęs nemažai klausimų.

Regiono vadovė Sonata Cmieliauskienė pristatė Konsultavimo tarnybos veiklą ir ateities perspektyvas, teikiamas kompleksines paslaugas, skatinančias ūkiuose diegti inovacijas, užtikrinančias efektyvų technologijų taikymą ir atitiktį keliamiems reikalavimams. Inžinierius konsultantas Gintautas Narmontas ir gyvulininkystės konsultantė Jurgita Gramauskienė apžvelgė savo srities aktualijas. Klientams  pateikta Plungės rajono žemdirbių ūkininkavimo ekonominė apžvalga, aptartos rajono ūkininkų problemos, ieškota sprendimų, kaip bendradarbiaujant jas įveikti.

Plungės r. biuras šiuo metu turi per 150 klientų, kurie užsiima įvairia žemės ūkio veikla. Daugiausia ūkininkų plėtoja pienininkystę, augalininkystę, o pastaruoju metu daugėja ir plečiasi mėsinių galvijų augintojų ūkiai, yra klientų, užsiimančių individualia miškininkystės veikla. Biuro darbuotojai džiaugiasi, kad turi ilgamečių lojalių klientų, kurie savo ūkius perduoda vaikams ir jie, padedant konsultantams, sėkmingai ūkininkauja.

Biuro vadovė Dalia Vaičekauskienė dėkojo ir klientams, ir visai biuro komandai, kurie darniai dirbo visus metus. „Dėkoju visiems biuro darbuotojams už prisidėjimą organizuojant šį renginį bei bendraujant su klientais – kiekvieno prisidėjimas labai svarbus. Mūsų klientai – labai šaunūs“, –  džiaugėsi Dalia Vaičekauskienė.