Naujienos

LŽŪKT Rietavo sav. biure diskutuota apie paslaugas ir dalintasi šventinėmis akimirkomis

  2020-02-27

Metai įsibėgėja, suvedus praėjusių rezultatus, naudinga pasikalbėti su klientais apie ateitį, priminti apie paslaugas, kurios gali būti naudingos. Toks pokalbis vyko Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Rietavo savivaldybės biure.

Šiuo metu Rietavo savivaldybės biure dirba Danutė Jurkienė. Ji – biuro vadovė, buhalterinės apskaitos konsultantė, teikianti ir ekonomikos paslaugas. Drauge su ja darbuojasi buhalterinės apskaitos konsultantė Lina Sakalauskienė. Konsultantės sėkmingai teikia klientams savo srities paslaugas.

„Pakvietę klientus į mūsų organizuotą renginį, akcentavome, kad į biurą jie gali kreiptis dėl visų Konsultavimo tarnybos teikiamų paslaugų: augalininkystės, gyvulininkystės, darbų saugos, miškininkystės, mokymų. Nors biure ir nėra vienos ar kitos srities konsultanto, mes visada susisieksime su reikalingu specialistu kitame biure arba Konsultavimo tarnybos skyriuose“, – apie galimybes kalbėjo biuro vadovė Danutė Jurkienė.

Ji priminė, kad puiki proga gauti reikalingas Konsultavimo tarnybos konsultantų ir specialistų paslaugas ir konsultacijas yra ES finansuojamas projektas „Konsultavimo paslaugos žemės ūkio subjektams, miško valdytojams ir kaimo vietovėse veikiančioms įmonėms“.

Renginyje Konsultavimo tarnybos darbų saugos ir priešgaisrinės saugos paslaugas pristatė Darbų saugos skyriaus specialistas Saulius Rosteika, o augalininkystę plėtojantiems ūkiams buvo naudingos Tauragės r. biuro augalininkystės konsultanto Petro Kulikausko įžvalgos ir paslaugų pristatymas.

Diskutuodamas su ūkininkais, Saulius Rosteika akcentavo, kad turi būti rūpinamasi darbuotojų sauga ir sveikata, sistemingai  atliekamas darbuotojų  instruktavimas ir mokymas. „Mes atvykstame į ūkį ir žinodami visus darbų saugos ir priešgaisrinės saugos reikalavimus, patariame, ką reikia daryti, kad būtų išvengta rizikos dėl darbų saugos ir priešgaisrinės saugos reikalavimų nesilaikymo“, – sakė jis.

Renginį paįvairino šventinės akimirkos. Konsultavimo tarnybos regiono koordinatorė Sonata Chmieliauskienė perskaitė jubiliejaus proga Danutei Jurkienei skirtą žemės ūkio ministro Andriaus Palionio padėkos raštą už sėkmingą pokyčių įgyvendinimą, ilgametę patirtį tvarkant buhalterinę apskaitą, atsakingai atliekamą darbą ir pastangas, kad Rietavo savivaldybės žemdirbiams būtų teikiamos profesionalios paslaugos ir skatinamas efektyvus verslas. Biuro vadovę sveikino klientai.