Naujienos

LŽŪKT Šiaulių rajono biuras šventė įkurtuves

  2018-10-12

Spalio 12 d. Šiauliuose, naujame ir šiuolaikiškai įrengtame UAB „Stiklita Šiauliai“ pastate, vyko Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Šiaulių r. biuro įkurtuvių šventė. Pastato prieigose suplevėsavo Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos vėliava. Dabar Šiaulių r. biuro adresas – J. Basanavičiaus g. 23.

LŽŪKT Šiaulių r. biuro istorijos pradžia – 1993 metai. Pirmuoju jo vadovu buvo paskirtas augalininkystės konsultantas dr. Alfonsas Malinauskas, biurui vadovavęs iki 2011 metų. Sveikindamas biuro kolektyvą įkurtuvių proga, A. Malinauskas priminė biuro ir pačios LŽŪKT istoriją. Jis yra vienas iš specialistų, prisidėjęs prie visos LŽŪKT sistemos kūrimo – kūręs pirmuosius rajonų biurų veiklos įstatus.

Biuro kolektyvas iš kairės: Ramutė Stagniūnienė, augalininkystės konsultantė, biuro vadovė, Justina Kučinskienė, ūkio apskaitos konsultantė, Vitalija Vaičiulienė, ūkio apskaitos konsultantė, Modesta Ališauskienė, ūkio apskaitos konsultantė, Nijolė Muzikevičienė, ūkio apskaitos konsultantė, Ligita Nemeikštienė, ekonomikos konsultantė, Jurgita Bieliauskienė, Darbų saugos skyriaus darbų saugos specialistė.

Biuro konsultantės kelia LŽŪKT vėliavą.

Svečiai dėkojo už bendradarbiavimą ir linkėjo sėkmės

LŽŪKT steigėjų vardu kalbėjęs Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos viceprezidentas, ŽŪB „Ginkūnų agrofirma“ vadovas Arūnas Grubliauskas džiaugėsi, kad LŽŪKT vadovybė ryžosi perkelti biurą į šiuolaikiškas patalpas, linkėjo sėkmės konsultuojant ir teikiant paslaugas rajono žemdirbiams. Viceprezidentas priminė jam įstrigusį Šiaulių r. biuro šūkį „Klausti – ne gėda, nežinoti – bėda“.

Simbolinę patalpų atidarymo juostą kerpa iš kairės: biuro vadovė Rmutė Stagniūnienė, LŽŪBA viceprezidentas, ŽŪB „Ginkūnų agrofirma“ vadovas Arūnas Grubliauskas ir LŽŪKT direktorius dr. Edvardas Makelis.

Biuro komandą taip pat sveikino ir jų darbo naudą akcentavo Šiaulių r. savivaldybės Žemės ūkio skyriaus specialistai Artūras Žilinskas ir Aldona Dominauskienė.

Gerėjančiomis partnerių darbo sąlygomis džiaugėsi ir daug klientų linkėjo „Luminor“ banko AB Šiaulių verslo klientų grupės vadovas Tomas Grigaliūnas ir vadybininkai Elvyrą Chalikovą, Tomas Staponkus.

Už daug metų besitęsiantį bendravimą ir bendradarbiavimą biuro konsultantėms dėkojo Nacionalinės mokėjimo agentūros Šiaulių teritorinio skyriaus administravimo skyriaus vedėja Lidija Rusteikienė ir Nacionalinės mokėjimo agentūros Šiaulių teritorinio skyriaus patikrų skyriaus vedėja Lina Bakutienė.

Sveikina kolegos iš Valstybinės augalininkystės tarnybos Šiaulių regiono skyriaus.

Puoselėti agronomo specialybės prestižą biuro vadovei linkėjo LAS Šiaulių skyriaus vadovas dr. Alfonsas Malinauskas ir jos narys Povilas Rudys.

Apie bendradarbiavimo svarbą ir agronomo profesijos prestižą kalbėjo Valstybinės augalininkystės tarnybos Šiaulių regiono skyriaus vadovas Mindaugas Bakutis, Valstybinės augalininkystės tarnybos Šiaulių regiono skyriaus vyriausiasis specialistas Stanislovas Mankevičius, Šiaulių agronomų sąjungos tarybos narys Povilas Rudys. Jis dėkojo Šiaulių biuro vadovei, augalininkystės konsultantei Ramutei Stagniūnienei už agronominių žinių sklaidą.

UAB „Stiklita Šiauliai“ vadovas Saulius Nemeikštis sakė, kad kolektyvus jungs draugiški, kaimyniški ryšiai, ir priminė pastato vietos istoriją. Pasirodo šioje vietoje yra veikęs miesto malūnas ir stovėjo malūnininko namas. Ūkininkai iš aplinkinių kaimų vežimais atveždavo grūdus, bendraudavo. Todėl simboliška, kad ši vieta vėl taps ūkininkų traukos centru, kuriame jie gaus visas reikalingas paslaugas ir konsultacijas.

UAB „Stiklita Šiauliai“ vadovas Saulius Nemeikštis, dovanodamas stiklinį kitų metų kalendorių, sakė, kad didžiausias turtas yra laikas.

Sveikino LŽŪKT vadovai ir kolegos

Koleges pasveikinti atvyko ir gausus savų būrys.  Sėkmės linkėjo direktorius dr. Edvardas Makelis, Paslaugų klientams padalinio vadovė Giedrė Butkienė, regiono vadovė Irena Butkienė, taip pat Akmenės, Kelmės, Radviliškio, Joniškio, Pakruojo rajonų biurų konsultantės.

Nuoširdžiai sėkmės linkėjo kolegės iš artimiausių LŽŪKT rajonų biurų.

„Mums labai svarbūs visi partneriai. Dėkojame jums už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą“, – sakė LŽŪKT direktorius dr. Edvardas Makelis.

Linkėdama biuro komandai sėkmingo darbo, Paslaugų klientams padalinio vadovė Giedrė Butkienė priminė, kad klientai į biurą gali kreiptis ne tik dėl jame teikiamų verslo ekonomikos, buhalterinės apskaitos, augalininkystės, darbų saugos paslaugų. Esant poreikiui, jiems bus suteiktos ir gyvulininkystės, miškininkystės paslaugos, o konsultantai atvyks iš kitų LŽŪKT biurų.

Šiaulių r. biuro vadovė Ramutė Stagniūnienė, Paslaugų klientams padalinio vadovė Giedrė Butkienė ir LŽŪKT direktorius dr. Edvardas Makelis džiaugėsi gausiu bendradarbiaujančių institucijų specialistų būriu.

Kitą dieną biuro konsultantes su įkurtuvėmis sveikino klientai. Jiems pristatyti biuro planai ir lūkesčiai, išklausyti pageidavimai. Šventė baigėsi. Priešaky – darbai. Tegul Šiaulių rajono biuro komandai ir sienos padeda.

LŽŪKT informacija