Naujienos

LŽŪKT specialistai dalyvavo intensyviuose CECRA mokymuose, Latvijoje

  2022-10-03

LŽŪKT Inovacijų paramos tarnybos vadovė Laura Girdžiūtė ir Tarptautinio bendradarbiavimo ir ryšių  vadovas Saulius Cironka dalyvavo intensyviuose CECRA mokymuose, organizuotuose Latvijoje, Ozolniekuose. 

Mokymus vedė CECRA  dėstytojas  Pablo Assencio.  Pristatyta CECRA mokymų svarba ir sertifikavimo sistema, aptartos praėjusių mokymų temos. Mokymo sistema orientuota į praktinio mokymo organizavimą su daug savarankiškų užduočių. Dalyviai gilinosi modulį, skirtą išmokti, kaip reikia vesti diskusijas, jas moderuoti, taip pat į modulį, skirtą dirbti su inovacijomis. 

„Mokymuose naudotas individualaus darbo ir mokymo metodas. Kiekvienas  turėjome dalyvauti įvairiose grupėse,  parengti medžiagą, temas ir pristatyti savo nuomonę ar atliktas užduotis. Po pristatymo buvo aptariama pateikta informacija ir formuojamas bendras konceptas“, – apie mokymosi specifiką pasakojo L. Girdžiūtė. 

Daugiau dėmesio skirta mokymo procesams ir pagalbinėms priemonėms analizuoti, mokymo pastiprinimo metodams, konsultantų mokytojų įgūdžiams, grupinių pokalbių tipams aptarti. 

Taip pat pasidalinta patirtimi. Kiekvienos šalies atstovai trumpai pristatė savose šalyse vestus mokymus: kokio dydžio grupės dalyvavo, kokius metodus naudojo, kas labiausiai įtraukė dalyvius ir pan. 

Drauge su LŽŪKT specialistais intensyviai dirbo ir daug praktinių užduočių atliko atstovai iš Chorvatijos, Graikijos, Estijos, Latvijos, Belgijos, Taivanio.  

Įgyta patirtis bus panaudota toliau organizuojant CECRA mokymus LŽŪKT konsultantams.

 LŽŪKT informacija

Mokymų dalyvių ir organizatorių nuotraukos.