Naujienos

LŽŪKT Ukmergės r. biurui svarbiausia nenuvilti klientų

  2021-04-19

 Ukmergės rajono biuras tarp LŽŪKT geriausių yra jau ne pirmus metus. Šį statusą komandai pavyko pasiekti ir 2020-aisiais. Sėkmę lėmė pastangos nenuvilti klientų. 

Paslaugų pardavimo ir teikimo padalinio vadovas Saulius Cironka sakė, kad džiaugiasi Ukmergės rajono biuro konsultančių atliktu darbu. Nors paskutinieji metai atnešė šiam biurui pokyčių ir išbandymų, biuro vadovės Vilmos Kačinskienės žingeidumas, aktyvumas ir organizuotumas padeda biure suburti darnią komandą, kuri dalinasi savo žiniomis su biuro klientais, padeda jiems rasti atsakymus į rūpimus klausimus. Pasak padalinio vadovo, noras padėti klientams ir yra  Ukmergės r. biuro sėkmės paslaptis.  

Regiono koordinatorė Sonata Karpavičienė akcentavo biuro konsultančių atsakingumą ir darbštumą. „Jos viską daro dėl klientų, labai gražiai su jais bendrauja, klientai jas gerbia. Pernai į biurą atėjo net 17 naujų, o tai ne taip parastai pasidaro. Reikia daug įdirbio, ypač biuro vadovo. Vilma Kačinskienė ne tik puikiai styguoja biuro veiklą, ji yra ir viena stipriausių regiono augalininkystės konsultančių. Žinoma, labai svarbūs ir kitų biuro konsultančių darbai, papildę 2020-ųjų metų LŽŪKT darbų aruodą“, – sakė Sonata Karpavičienė. 

Geriausios kloties ir 2021-aisiais biuro vadovei, augalininkystės konsultantei Vilmai Kačinskienei, ekonomikos konsultantėms Daimantei Bočiūnei ir Audronei Vaitkuvienei, buhalterinės apskaitos konsultantėms Jomantei Šlepikienei ir Loretai Gaidulevičienei.

Nuotraukos iš biuro ir LŽŪKT archyvo.