Naujienos

LŽŪKT Vilkaviškio r. biure dirba nauja buhalterinės apskaitos konsultantė

  2021-08-10

Padidėjus klientų poreikiui, į Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Vilkaviškio r. biurą priimta dar viena buhalterinės apskaitos konsultantė Renata Anskaitytė.

Dėl apskaitos tvarkymo į Renatą kviečiame kreiptis ir ūkininkus, ir mažas ar vidutines įmones, vykdančias bet kokią veiklą, PVM mokėtojus, kurie turi deklaruoti gautas pajamas, pelną ir sumokėti jiems priklausančius mokesčius.

Konsultantė puikiai supranta, ko iš jos tikisi klientai, todėl apskaitą sutvarko laiku ir pagal įstatymus. Jai labai svarbu teisingai apskaičiuoti mokesčius, pateikti reikalingas deklaracijas, formas VMI, Sodrai ar kitoms institucijoms ir priminti klientams apie artėjantį mokesčių mokėjimą, dokumentų teikimo, atsiskaitymų su kitomis organizacijomis terminus. R. Anskaitytė atstovauja klientams įvairių tikrinimų metu, konsultuoja buhalteriniais, finansiniais ir mokesčių klausimais. Apskaitos tvarkymo paslauga apdrausta civilinės profesinės atsakomybės draudimu.

Buhalterinės apskaitos konsultantei  R. Anskaitytei galite skambinti tel. 8 659 94 378.  

Atsakingai dirbanti Vilkaviškio r. biuro komanda visada pasirengusi teikti rajono žemdirbiams reikalingas paslaugas ir konsultacijas, padeda įsisavinti ES lėšas. Biuras įsikūręs adresu: Gedimino g. 16, Vilkaviškis.