Naujienos

Mūsų komanda laukia Jūsų parodoje „Baltijos miškai 2020“

  2020-07-01

Jums skirtos nešališkos miškininkystės konsultacijos ir jau trečią dešimtmetį kaupiama patirtis, kuria mielai pasidalinsime. Susitikime liepos 3–5 dienomis parodoje „Baltijos miškai 2020“, kuri vyks netoli Vilniaus, Paluknio aerodrome, gražios Trakų rajono gamtos apsuptyje.

Jei turite nors kiek miško, vadinasi,  turite turto, kuriuo reikia rūpintis. Netvarkomas miškas virsta nuostoliais. Dažnai miško savininkams kyla klausimų dėl teisinio reglamentavimo, ar reikia atsakymų į praktinius miškininkystės klausimus. Konsultavimo tarnybos specialistai jūsų lauks parodoje ir atsakys į visus rūpimus klausimus.

Be to, galėsite susitarti dėl NEMOKAMŲ KONSULTACIJŲ! Atvykę į Jūsų miško valdą ir ją įvertinę, miškininkystės specialistai pateiks daug naudingos informacijos apie miško medynų, krūmynų pertvarkymą ir kirtimus. Sužinosite, kaip apsaugoti mišką nuo kenkėjų ir ligų, patars, kokius miško priežiūros darbus reikia atlikti. Taip pat miškininkystės specialistai suteiks visą reikiamą informaciją apie galimybes pasinaudoti ES parama. Konsultuos nuo idėjos iki rezultato miške. Juk kiekviena detalė svarbi!

Konsultuojame nuo idėjos iki rezultato miške (video)

Miškas reikalauja priežiūros, o darni ir atsakinga miškininkystė – žinių bei patirties (video: interviu su Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Miškininkystės paslaugų biuro vadovu Justinu Zenevičiumi)

IKI SUSITIKIMO PARODOJE