Naujienos

Nuo šios dienos LŽŪKT vadovauja Saulius Cironka

  2023-04-03

Šiandien Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos dalininkai įstaigos kolektyvui pristatė naują direktorių. Juo paskirtas Saulius Cironka.

Nuo balandžio 3 d. Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos direktoriaus pareigas pradeda eiti Saulius Cironka. Tokį sprendimą po 9 mėnesius trukusios atrankos priėmė įstaigos dalininkai – Lietuvos ūkininkų sąjunga, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija ir Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija.

Naujam direktoriui ir visam kolektyvui sėkmingo komandinio darbo ir susitelkimo linkėjo Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos generalinis direktorius Jonas Sviderskis ir viceprezidentas Petras Puskunigis.

Nuo Lietuvos ūkininkų sąjungos S. Cironką sveikino Ignalinos r. skyriaus pirmininkė Marijona Lukaševičienė ir Kauno r. ūkininkų sąjungos pirmininkas Mindaugas Maciulevičius.

„Dėkoju visiems darbuotojams už atsidavimą. Esate matomi rajonuose. Labai svarbu, kad ūkininkų akyse jūs likote nepriklausomi. Irkluojame vieną valtį, todėl svarbūs bendruomeniški santykiai, naujų galimybių paieškos, kad tas bendruomeniškumo ratas ir toliau suktųsi“, – sakė M. Maciulevičius.

Sugrįžus į Konsultavimo tarnybos bendruomenę, S.  Cironką sveikino laikinai ėjęs direktoriaus pareigas Rimtautas Petraitis. Jis linkėjo vienybės, stiprybės, sėkmės suburiant visų grandžių konsultantus ir specialistus bendram darbui.

Dėkodamas dalininkams už pasitikėjimą ir kreipdamasis į Konsultavimo tarnybos kolektyvą, S. Cironka sakė: „Mes žengiam į naują etapą ir pradėsime rašyti naują Konsultavimo tarnybos puslapį. Darbas dėl klientų yra ir bus svarbiausias. Kaip greitai padėsime rasti atsakymus į jiems aktualius klausimus, taip mus ir vertins. Kviečiu visus bendram darbui“.

Egidijaus Vilkevičiaus nuotraukos

LŽŪKT informacija