Naujienos

Nuotolinė diskusija ūkininkams: tikslusis ūkininkavimas – ūkio duomenys ir jų realus pritaikymas

  2021-02-22

Pastaruoju metu ūkininkai nuolatos girdi, kad tikslusis ūkininkavimas – žemės ūkio ateitis. Informacijos šia tema yra be galo daug, bet dažnai ji išskaidyta, o ne koncentruota, tad dėl šios priežasties kartais itin sunku suprasti – kas viso to pagrindas. Ar ūkio duomenys ir jų taikymas, moderni technika, o gal gebėjimas efektyviai visai tai sujungti į nenutrūkstamą procesą?

Klausimų ūkininkams kyla tikrai nemažai, todėl Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centras kartu su žemės ūkio technika prekiaujančiomis įmonėmis: UBA „Biržų žemtiekimas“, AB „EWA“, UAB „Väderstad“, UAB „Dotnuva Baltic“ organizuoja diskusiją – „Tikslusis ūkininkavimas – ūkio duomenys ir jų realus pritaikymas“.

Organizatoriai kviečia ūkininkus dalyvauti unikalioje atviroje diskusijoje, kurios metu bus aptariami svarbiausi elementai, padėsiantys į savo ūkį ir jo ateitį pasižiūrėti kitu kampu, pasiekti gerų rezultatų.

 „Jei norite neatsilikti nuo šiuolaikinio ūkininkavimo technologijų, jei vis dar kyla klausimas, kad tas tikslusis ūkininkavimas ir nuo ko pradėti, mes padėsime atlikti išankstinius namų darbus ir diskusijoje pasidalinsime patirtimi, žiniomis. Taip pat labai tikimės, kad diskusija bus nevienpusė, o ūkininkai taip pat aktyviai į ją įsilies savo klausimais arba praktinėmis įžvalgomis. Tad jei norite daugiau sužinoti apie dirvožemio tyrimų naudą, efektyvų tręšimą, ūkio duomenų panaudojimą ūkio rezultatams gerinti, padiskutuoti apie modernią ir išmanią žemės ūkio techniką – nedvejokite ir registruokitės į renginį,“ – sakė Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro vadovas Lukas Šapranauskas.

Nuotolinė diskusija vyks vasario 25 d. 13 val., būtina išankstinė registracija. Programą ir registracijos formą rasite čia 

Nepraleiskite progos padiskutuoti su profesionalais, nes viskas prasideda nuo žinių, kurios padeda auginti Jūsų ūkio ateitį. 

Youtube nuoroda