Naujienos

Pagalba diegiant skaitmenines priemones ir technologijas Europos ūkiuose

  2022-02-11

Projekto FAIRshare (Farm Advisory Digital Innovation Tools Realised and Shared) tikslas – sudaryti sąlygas ūkiams ir žemės ūkio konsultantams naudotis skaitmeninėmis technologijomis ir skatinti įsisavinti ar pritaikyti esamus skaitmeninius konsultavimo įrankius (DAT) savo kasdieninėje veikloje teikiamoms paslaugoms gerinti. Projektas pradėtas įgyvendinti 2018 m. ir bus baigtas po 5 m. – 2023 metais.

Įgyvendinant projektą FAIRshare, siekiama dalintis DAT naudojimo patirtimi tarptautiniu mastu, todėl yra sukurtas nemokamas registras, kuriame galima rasti ar pasidalinti informacija apie naudojamus DAT. Taip tikimasi Europos šalių konsultantams padėti išspręsti su ūkių skaitmeninimu susijusias problemas. 

„Projektas – puiki galimybė dalintis patirtimi ir padėti partneriams diegiant skaitmenines technologijas, ugdant įgūdžius, stiprinant gebėjimus“, – sakė Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos inovacijų paramos specialistė Dovilė Petkevičienė. 

Siekiant labiau įtraukti ūkius ir konsultantus į skaitmenizavimo procesą,  projektas FAIRshare remia tam tikras veiklos sritis. Plačiau skaitykite ir naujienas sekite puslapyje