Naujienos

Parama miško keliams įrengti – puiki galimybė

  2020-03-09

Neišvažiuojami miško keliai dažnai stabdo darbus ir kainuoja nemažai nervų, o kelių įrengimas ar rekonstrukcija – nepigus malonumas. ES parama – puikus pasrinkimas.

Miškų valdytojams ar jų grupėms dabar gera proga pasinaudoti Lietuvos kaimo plėtros programos parama ir atnaujinti miškų infrastruktūrą, gaunat iki 80 proc. išlaidų finansavimą keliams su žvyro danga ir kitiems su miško keliais susijusiems įrenginiams, statiniams įsirengti ar rekonstruoti.

Paraiškos renkamos nuo kovo 2 d. iki balandžio 29 dienos. Keliama sąlyga – parama skiriama tik tokiu atveju, jeigu keliai bus naudojami miškininkystės veiklai vykdyti.

Daugiau informacijos jums suteiks Konsultavimo tarnybos verslo ekonomikos konsultantai. Jie supažindins su taisyklių reikalavimais ir įsipareigojimais, įvertins paraiškos atitiktį projekto atrankos kriterijams, parengs projektą ir padės jį sėkmingai įgyvendinti.

Jei reikės, Konsultavimo tarnybos miškininkystės specialistai parengs miškotvarkos projektą. Juk kiekviena detalė svarbi.