Naujienos

Paroda „Inno panorama“ startavo – susitikime!

  2022-09-22

Šiandien pirmoji Kaune, VDU Žemės ūkio akademijoje, vykstančios parodos „Inno panorama“ diena. Susitikime aptarti, kas Jums svarbiausia.

Parodos „Inno panorama“ akcentai – ekologija, tvarumas ir žaliasis kursas. Aptarkime tai, kas svarbiausia, pasikalbėkime. Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos komanda laukia kiekvieno iš Jūsų.

LŽŪKT reklaminis autobusiukas stovi prie 3 paviljono. Klientus gyvulininkystės klausimais konsultuoja Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro specialistai ir ekspertai Vytas Gudaitis, Vidas Tolevičius, Kamilė Turskytė. Besidominčius buhalterinės apskaitos aktualijomis, ES paramos įsisavinimu ir su Konsultavimo tarnybos teikiamomis paslaugomis supažindina LŽŪKT regiono vadovės Irena Butkienė, Ingrida Babenskienė ir pardavimų vadybininkė Juneta Ambrazevičienė.

Vyksta tarptautinė konferencija „EKOLINK 2022. Ekologinė gamyba. Pakeliui į 2030“, skirta ekologiškos produkcijos augintojams, perdirbėjams ir vartotojams. Toks renginys Lietuvoje organizuojamas pirmąsyk. Savo įžvalgomis ir patirtimis dalysis daugiau kaip 20 pranešėjų iš Lietuvos bei užsienio – aukščiausio lygio politikų, ekologijos vizionierių, patyrusių praktikų. Dalyvauja ir LŽŪKT specialistai. Konferencijos programa čia.

Kitomis parodos dienomis

Rugsėjo 24 d. 9 val. 2 paviljone vyks „EIP veiklos grupių kontaktų ir patirčių mugė“. Joje LŽŪKT EIP projektus ir gerąją patirtį pristatys projektų administravimo ekspertė Rasa Kuperškytė ir vyr. gyvulininkystės specialistė Daiva Gurauskienė. Taip pat bus pristatytas ŽŪŽIS klasteris, kurio viena iš partnerių yra LŽŪKT. 

Rugsėjo 24 d. 3 paviljone vyks diskusija „Mėsinės gyvulininkystės vaidmuo“. Ją moderuos Erika Mankutė, LŽŪKT Rinkodaros skyriaus vadovė.

Visomis dienomis vyksta veislinių ūkinių gyvūnų paroda.

Veiklos daug, programa įvairi. Daugiau informacijos apie parodą ir konferenciją yra čia.

LŽŪKT informacija

Egidijaus Vilkevičiaus nuotraukos