Naujienos

Parodoje „Baltijos miškai 2020“ pristatytos paslaugos ir galimybė konsultuotis nemokamai

  2020-07-07

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Miškininkystės paslaugų biuro specialistai pristatė paslaugas ir besidominčius miško priežiūra konsultavo parodoje „Baltijos miškai 2020“.

Paluknio aerodrome, Trakų r., vykusioje parodoje „Baltijos miškai 2020“ su besidominčiais miško tvarkymu bendravo Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Miškininkystės biuro vadovas Justinas Zenevičius, miškininkystės specialistai Vita Ivaškevičienė ir Gytis Jurkevičius.

„Mūsų stende apsilankiusius miško savininkus domino nemokamos konsultacijos miško valdoje. Su jais diskutavome apie teisingą miško priežiūrą ir tvarkymą. Buvo ir konkrečių klausimų, pavyzdžiui, apie maumedžių ligas. Su kai kuriais sutarėme dėl nemokamų konsultacijų, nes pageidavo, kad atvyktume į mišką ir patartume dėl jo priežiūros, tvarkymo, kirtimų“, – sakė Miškininkystės biuro vadovas Justinas Zenevičius.

Paroda – puiki galimybė padiskutuoti su kitų institucijų specialistais. Apie galimus miško pirkimo, pardavimo būdus, naudą miško savininkams diskutuota su UAB „Miško aukcionai“ specialistais.

Daugiau apie miškininkystės paslaugas skaitykite čia.