Naujienos

Parodoje „Ką pasėsi“ LŽŪKT specialistai ir konsultantai sėjo žinias

  2023-04-05

Europos Sąjungos parama, deklaravimas, žaliasis kursas, tausus dirvožemio naudojimas – svarbiausi klausimai, į kuriuos atsakymų į LŽŪKT stendą ėjo parodos „Ką pasėsi“ lankytojai. Juos gavus, belieka apsispręsti ir priimti sprendimus.

Tris dienas vykusioje parodoje darbavosi LŽŪKT Rinkodaros, Konsultavimo paslaugų ir produktų valdymo, Technologinių paslaugų, Verslo ekonomikos, Infrastruktūros ir bendrųjų reikalų skyrių, laboratorijos specialistai, regionų vadovės ir rajonų biurų konsultantai.

Veiklos 30-mečio akcentais papuoštame LŽŪKT stende vyko daug susitikimų ir pokalbių. Aptarti šiuo metu ūkininkaujantiems ir planuojantiems pradėti šį verslą aktualiausi klausimai: galimybės pretenduoti į Europos Sąjungos paramą, kurti savo ūkį, dirvožemio tyrimo, tausaus jo naudojimo svarba ir kiti.

„Malonu buvo pabendrauti su klientais iš įvairių rajonų, sužinoti apie jų planus ir išgirsti gerą žodį apie biuruose besidarbuojančius konsultantus. Džiugino ypač didelis jaunimo susidomėjimas galimybe pretenduoti į jauniesiems ūkininkams skirtą paramą ir jų planuojamo verslo idėjos“,– sakė Rinkodaros skyriaus vadovė Erika Mankutė.

LŽŪKT jau 30 metų sėja žinias, o apie derlių gali papasakoti gausus klientų būrys.

LŽŪKT informacija

Egidijaus Vilkevičiaus nuotraukose parodos akimirkos