Naujienos

Pas Mažeikių vaikus atvyko „Pieno kelio“ personažai

  2021-10-29

Paskutinė projekto „Pieno kelias“ komandos kelionė buvo į Mažeikius. Bendravome su Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos mokiniais.

Užbaigti projekte „Pieno kelias“ numatytas keliones į mokyklas ir darželius komanda sumanė šiek tiek žaismingiau. Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos vaikus aplankė Karvytė – Žyginta Propokavičiūtė, Pelėda – Erika Mankutė ir Briedė – Jolanta Dalia Abarienė. Smagu buvo bendrauti su vaikais persirengus personažais, juk Helovino atributų – moliūgų buvo pilnas mokyklos kiemas, o ir sukurtų žaismingų persirengėlių šalia kelio į mokyklą taip pat netruko.

Daugiau sužinoję apie pieno kelią, pažaidę ir pabendravę, vaikai džiaugėsi dovanėlėmis. Atsisveikindami linkėjome jiems gerų atostogų.

Projekte numatyti susitikimai su vaikais baigėsi, o geri atgarsiai liko. Jau žinome, kad mūsų laukia Kėdainių rajono vaikai. Šiek tiek atsipūtę, su jais susitiksime. Patirties yra, o ir kiekvienas susitikimas su mažaisiais keliautojais Pieno keliu buvo išskirtinis, suteikė gerų emocijų ir prisiminimų.

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos įgyvendinamas projektas „Pieno kelias“ finansuojamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Techninė pagalba“ veiklos sritį „Lietuvos kaimo tinklas“.