Naujienos

Pasveikinti geriausių rezultatų 2021 m. pasiekę LŽŪKT darbuotojai

  2022-05-20

Šventiniame renginyje pasveikinti geriausių rezultatų 2021 m. pasiekę Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos darbuotojai.

Geriausi 2021 m. paslaugų teikėjai, pardavėjai ir specialistai rinkosi į Konsultavimo tarnybos mokymo centro „Agroakademija“ konferencijų salėje organizuotą šventinį renginį. Vadovų padėkos, nuoširdūs kolegų sveikinimai, muzikos garsai susijungė į bendrą šurmulį. Gera po ilgo laiko pabendrauti ne iš kompiuterio ekranų.

Mūsų geriausieji

Direktoriaus pavaduotojas Rimtautas Petraitis, sveikindamas geriausius 2021 m. paslaugų teikėjus, sakė, kad geriausius rezultatus lemia didelės pastangos, profesionalumas, geri santykiai su klientais ir geriausios asmeninės savybės.

Geriausiais 2021 m. paslaugų teikėjais tapo Kėdainių r. biuro vadovė, buhalterinės apskaitos konsultantė Irena Navickienė, Jonavos r. biuro vyresnioji buhalterinės apskaitos-ekonomikos konsultantė Asta Gaižauskienė, Marijampolės savivaldybės biuro augalininkystės konsultantas Aivaras Černelis, Kelmės r. biuro vadovė, gyvulininkystės konsultantė Bronė Vaičiulienė.

Paslaugų pardavimo ir teikimo padalinio vadovė Asta Šakickienė įteikė apdovanojimus geriausioms 2021 m. paslaugų pardavėjoms. Ji sakė, kad geri paslaugų pardavėjai – profesionalūs, išskirtinai rūpestingi, siekiantys padėti klientams. Būtent tokios ir yra geriausiomis tapusios Kelmės r. biuro vadovė, gyvulininkystės konsultantė Bronė Vaičiulienė, Ukmergės r. biuro vadovė, augalininkystės konsultantė Vilma Kačinskienė, Trakų r. biuro vadovė, vyresnioji buhalterinės apskaitos-ekonomikos konsultantė Gražina Vorošilinienė, Akmenės r. biuro augalininkystės konsultantė Asta Kiminienė.

Geriausių  2021 m. specialistų apdovanojimų ir nuoširdžių linkėjimų nusipelnė bendraujantys, atsakingi ir profesionalūs Konsultavimo paslaugų ir produktų valdymo skyriaus vyresnioji augalininkystės paslaugų specialistė Dovilė Jakelaitienė, Rinkodaros skyriaus fotografas-vaizdo operatorius Egidijus Vilkevičius, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyresnioji buhalterinės apskaitos specialistė Diana Šemežienė, Verslo ekonomikos skyriaus vadovė Vaida Gomoliauskienė. Jiems nuoširdžiai dėkojo Organizacijos vystymo ir finansų valdymo padalinio vadovė Sandra Urbanavičienė. 

Už atsakingai ir profesionaliai atliktą darbą nuoširdžiai padėkota ir tiems darbuotojams, kuriems iki pačių geriausių pernai pristigo labai nedaug.

Šventę linksmai vedė Rinkodaros skyriaus vadovė Erika Mankutė, skambėjo jaunos atlikėjos Mortos Čepaitės atliekamos dainos, o daugiau sužinoti apie Akademijos miestelio praeitį, istorines sąsajas su žemės ūkiu ekskursijos metu kvietė dr. Ina Stuogė. Buvo tikrai gera susitikti, pabendrauti, apkabinti ir padėkoti kolegoms už didelį indėlį į Konsultavimo tarnybos darbų aruodą.

LŽŪKT informacija

E. Vilkevičiaus nuotraukos ir šventinis video.