Naujienos

Pieno keliu žingsniavo Šilalės krašto pradinukai

  2021-10-27

Šiandien edukacija „Pieno kelias“ organizuota Šilalės  krašte. Joje dalyvavo per 200 pradinių klasių mokinių. 

Šiandien Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos specialistų komanda bendravo su Šilalės krašto pradinių klasių mokiniais Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje ir Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje. Per 200 vaikų dalyvavo edukacinėje programoje „Pieno kelias“.

Vaikų, kurių tėvai ar seneliai laiko pieninių ar mėsinių karvių buvo nemažai. Jie jautėsi puikiai galėdami dalintis patirtimi ir žiniomis su klasės draugais.

Žingeidūs pradinukai apibėrė klausimais gyvulininkystės specialistes Kamilę Turskytę ir Žygintą Prokopavičiūtę, linksmai sukosi ratelyje su redaktore Jolanta Dalia Abariene ir net vaidino situaciją, kaip buliai ir karvės apgina savo mažylius nuo vilko.

Dėkodama Konsultavimo tarnybos komandai už įdomią netradicinę pamoką, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos direktorė Loreta Pociuvienė linkėjo vaikams mylėti savo kaimą, gyvulius, nes juos mylintys, myli ir žmones.

Vaikams buvo įdomu ir smagu, juos džiugino projekto diplomai ir dovanėlės. Išsiskyrėme linkėdami gerų atostogų ir nesusirgti.

Projektas „Pieno kelias“ finansuojamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Techninė pagalba“ veiklos sritį „Lietuvos kaimo tinklas“.