Naujienos

Plėtros padalinio vadovė I. Rimkevičienė pristatė IKMIS Erasmus + projekto konferencijoje

  2022-02-22

Konsultavimo tarnybos Plėtros padalinio vadovė Ilma Rimkevičienė Erasmus + projekto „Žemės ūkio, kaimo plėtros ir žemėtvarkos sprendimų palaikymo sistemos“ (Fostering Agriculture Rural Development and Land Management” (FARM) konferencijoje pristatė informacinę sistemą IKMIS.

Erasmus + projekto „Žemės ūkio, kaimo plėtros ir žemėtvarkos sprendimų palaikymo sistemos“ („Fostering Agriculture Rural Development and Land Management” (FARM) konferencijoje pranešimus skaitė lektoriai iš Lietuvos, Vokietijos ir Ispanijos.

I. Rinkevičienė tarptautinio projekto konferencijos dalyviams pranešime „Kaip skaitmeninės priemonės gali padėti priimti teisingus sprendimus ūkyje“ pristatė Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos specialistų sukurtą informavimo apie integruotą augalų apsaugą, konsultavimo ir mokymų informacinę sistemą IKMIS

Siekiama sukurti skaitmeninių įrankių katalogą 

Projektą koordinuoja Harz taikomųjų mokslų universitetas iš Vokietijos. Vienas iš projekto partnerių yra Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto Verslo ir kaimo vystymosi tyrimų institutas. Projekto veikloje aktyviai dalyvauja Kartachenos technikos universitetas (UPCT; Ispanija), Kipro universitetas (UCY; Kipras), Švietimo ir mokslo internacionalizacijos asociacija (INTER-EDU; Šiaurės Makedonija).  

Pagrindinis projekto FARM uždavinys – skatinti žinių ir technologijų perdavimą žemės ūkio sektoriuje. Šio projekto rezultatas – internetinis IRT ir DSS įrankių katalogas, kuris bus visiems pasiekiamas projekto ir institucijų partnerių svetainėse.

LŽŪKT informacija