Naujienos

Pradeda veikti LŽŪKT klientų savitarnos platforma „ŪKIONETAS“

  2022-04-15

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, siekdama efektyvesnės komunikacijos su klientais, sukūrė jų savitarnos platformą – „ŪKIONETAS“. Kviečiame sužinoti visas jos funkcijas.

Platformoje Konsultavimo tarnybos klientai ras aktualią informaciją, suteiktų paslaugų ataskaitas, individualius pasiūlymus, pirktų paslaugų istoriją, išrašytas sąskaitas ir su Konsultavimo tarnyba pasirašytas sutartis.

Taip pat galės peržvelgti mėnesio kalendorių, suformuotą pagal ūkininkams aktualią informaciją, – pavyzdžiui Europos Sąjungos paramos priemonių šaukimus ar technologinius sprendimus ūkyje, renginius ir kita.

Dalyje „MANO ŪKIS“ klientai matys savo ūkio duomenis ir galės peržiūrėti įgytų paslaugų, technologines bei finansines ataskaitas.

Platformoje yra ir daugiau klientų laiką taupančių ir darbą lengvinančių funkcijų. Išsamiau apie visas galimybes sužinoti galima čia.

Kviečiame į Konsultavimo tarnybos svetainę www.lzukt.lt, spausti meniu punktą KLIENTAMS, jungtis ir išbandyti visas platformos galimybes.

P.S. Jei lange nematote meniu punkto KLIENTAMS, spauskite CTRL ir F5.  

 Žiūrėkite www.agroakademija.lt parengtą video.              

 LŽŪKT informacija