Naujienos

Pristatome podkastą „LŽŪKT žinių klubas“. Kas tai yra?

  2021-03-12

Podkastas arba tinklalaidė yra pokalbių epizodų tam tikra tema serija, kaip radijo laida. Ją galite užsiprenumeruoti ir savo išmaniajame  telefone klausytis kada tik jums patogu. „LŽŪKT žinių klube“ jūsų laukia daug įdomių temų ir pašnekovų, su kuriais neformaliai diskutuosime ūkininkams aktualiomis temomis, dalinsimės praktinėmis žiniomis ir įžvalgomis.

Pirmojo podkasto svečiai – Alytaus rajono ūkininkas ir „Dzūkijos artojo“ vyriausias agronomas Mindaugas Surdokas bei LŽŪKT Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro vyresnysis augalininkystės specialistas Gintautas Klevinskas.

Šį kartą diskutavome, kas svarbu einant tiksliojo ūkininkavimo keliu: nuo ko pradėti, kokie dažniausi lūkesčiai, ar reikia daug investicijų, aptarėme dirvožemio tyrimų ir tiksliojo tręšimo naudą, automatinį vairavimą, beariminį žemės dirbimą, tiesioginę sėją, IT įrankius pasėliams prižiūrėti. Įrodėme, kad tiksliai ūkininkauti gali ir smulkių ūkių šeimininkai.

„LŽŪKT žinių klubo“ organizatoriai kviečia turinį kurti drauge. Prašome siūlyti jums aktualias temas, įdomius pašnekovus, kolegas ūkininkus, kuriuos stengsimės pasikviesti pokalbiui. Savo pasiūlymus galite rašyti komentaruose. O gal ir jūs turite įdomių temų ir trokštate pasidalinti savo patirtimi, norite tapti mūsų podcasto svečiu? Nedvejokite ir parašykite mums [email protected]. Būtinai su Jumis susisieksime.

Kviečiame paklausyti.      
Nuotraukoje iš kairės LŽŪKT Tiksliojo ūkininkavimo centro vyresnysis augalininkystės specialistas Gintautas Klevinskas, Rinkodaros skyriaus vadovė Erika Mankutė,  Alytaus rajono ūkininkas ir „Dzūkijos artojo“ vyriausias agronomas Mindaugas Surdokas