Naujienos

Pristatyta nauja LŽŪKT Rokiškio ir Kupiškio r. biurų vadovė, padėkota buvusioms

  2022-10-06

LŽŪKT Rokiškio ir Kupiškio r. biurų kolektyvams pristatyta nauja jų vadovė Žydrūnė Kuprienė, ilgametėms biurų vadovėms Birutei Spundzevičienei ir Aušrai Petronytei padėkota už profesionalų, atsakingą darbą.

Nuo šiol Kupiškio ir Rokiškio rajonų biurams vadovaus Žydrūnė Kuprienė. Ji pakeičia ilgametes vadoves Birutę Spundzevičienę ir Aušrą Petronytę. 

 „Įsiliedama į biurų veiklą, tikiuosi sėkmingai prisijungti prie profesionalių konsultantų komandų, su kuriomis priimsime teisingus sprendimus ir pagrindinį dėmesį skirsime organizacijos tikslams ir strategijoms įgyvendinti. Tikiu, kad vedini ilgametės patirties, vidinės bendrystės ir susitelkimo pateisinime klientų lūkesčius, sėkmingai tęsime ilgalaikį bendradarbiavimą bei atrasime naujų erdvių rinkoje. Lūkestis, su kuriuo noriu startuoti, įsiliedama į rinką – tai mūsų silpnybes konvertuoti į stiprybes, o grėsmes – į  galimybes“, – sakė Žydrūnė. 

Ilgus metus biurams vadovavusioms kolegėms – nuoširdi padėka

Nuoširdūs padėkos žodžiai už profesionalų, atsakingą ilgametį vadovavimą biurams buvo skirti Rokiškio r. biuro vadovei Birutei Spundzevičienei ir Kupiškio r. biuro vadovei Aušrai Petronytei.

Žydrūnei sėkmingo darbo linkėjo, o Birutei ir Aušrai dėkojo Rokiškio ir Kupiškio rajonų biurų komandos, Organizacijos vystymo ir finansų valdymo padalinio vadovė Sandra Urbanavičienė, regiono vadovė Irena Butkienė, Žmogiškųjų išteklių vystymo skyriaus vadovė Alberta Povilauskaitė.

„Jūsų pavyzdys, patirtis ir patarimai padės užauginti naują Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos vadovų kartą“, – sakė S. Urbanavičienė.

Birutė Spundzevičienė ir toliau konsultuos Rokiškio r. biuro klientus gyvulininkystės klausimais, o Aušra Petronytė teiks ekonomines paslaugas Kupiškio r. biuro klientams.

LŽŪKT informacija

Albertos Povilauskaitės nuotraukose: Žydrūnė Kuprienė (pirma iš kairės) su Birute Spundzevičiene ir Sandra Urbanavičiene, kitose – padėkos šventės akimirkos Rokiškio ir Kupiškio rajonų biuruose.