Naujienos

Projekto i2connect generalinė asamblėja Prancūzijoje – kas padaryta, kas bus daroma?

  2022-10-07

Vyriausioji projektų valdymo specialistė Lina Žukauskienė ir Organizacijos vystymo ir finansų valdymo padalinio vadovė Sandra Urbanavičienė atstovavo Konsultavimo tarnybai tarptautinio projekto „Konsultantų apjungimas, skatinant taikyti interaktyvias inovacijas žemės ūkio ir miškininkystės sektoriuose“ (i2connect) generalinėje asamblėjoje, organizuotoje Prancūzijos mieste Tulūzoje. 

Projekto i2connect generalinė asamblėja vyksta kartą per metus, į ją savo atstovus deleguoja kiekvienas projekto partneris. Asamblėjon atvyko 56 dalyviai iš 18 Europos šalių: Vengrijos, Graikijos, Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos, Olandijos, Bulgarijos, Kroatijos, Portugalijos, Ispanijos, Airijos, Lenkijos, Suomijos, Latvijos, Lietuvos, Šveicarijos, Italijos, Slovėnijos. 

Asamblėjos metu vyko projekto 2022 m. tarpinių rezultatų pristatymas, vertinimas, diskusijos, finansinės situacijos pristatymas ir analizė. Organizuotos išvykos į Prancūzijos ūkius praktiškai susipažinti ir, naudojantis interaktyvių inovacijų analizės ir valdymo įrankiais, įvertinti bei išanalizuoti Prancūzijoje įgyvendinamų interaktyvių inovacijų pavyzdžius. Taip pat vyko interaktyvios dirbtuvės, skirtos identifikuoti strategijas ir (ar) veiksmus, kaip pasiekti geresnių rezultatų įgyvendinant tam tikras projekto užduotis. 

Pasak S. Urbanavičienės, projekto komandos narių susitikimas buvo puiki galimybė pabendrauti ir sustiprinti ryšius su projekto kolegomis iš kitų šalių, su kuriais bendraujama nuotoliniu būdu, susipažinti su naujais komandos nariais. Tai padidino komandos narių įsitraukimą, bendradarbiavimą, sustiprino ryšius tarp skirtingą projekto veiklą įgyvendinančių komandų. 

„Detaliai susipažinome su projekto eiga, įvertinome, kurios veiklos sritys šiuo metu svarbiausios ir prie kurių įgyvendinimo galėtų prisidėti Konsultavimo tarnyba, tai yra prie naujų praktinių situacijų santraukų (angl. practice abstracts), gerosios praktikos pavyzdžių (angl. practical cases) teikimo. Taip pat turime išanalizuoti pilotinio interaktyvių inovacijų projekto įgyvendinimo galimybes. Asamblėjos dirbtuvėse sugeneruotos idėjos, įgyta įrankių, metodų taikymo patirtis bus panaudota tolesnėje projekto veikloje, efektyviau vykdant su tuo susijusiais projekto užduotis“, – sakė Lina Žukauskienė. 

 LŽŪKT informacija

Organizatorių nuotraukose asamblėjos akimirkos.