Naujienos

Pyragų diena su šūkiu „Nedelsk. Dėl savęs ir dėl tų, kurie Tave myli!“

  2019-11-07

Pyragų diena – sukurtas gerumas tiems, kuriems labiausiai reikia paramos ir dėmesio. Šį kartą surinkti pinigai skirti projekto „Nedelsk“ veiklai remti.

Lapkričio 6 d. į mokymo centrą „Agroakademija“ rinkosi Konsultavimo tarnybos darbuotojai, Akademijos miestelio, kaimynystėje įsikūrusio Vainotiškių kaimo žmonės.  Jie ragavo Konsultavimo tarnybos moterų keptus pyragus, o paramą skyrė projektui „Nedelsk“.

Su šūkiu „Nedelsk. Dėl savęs ir dėl tų, kurie Tave myli!“ prevencinės krūties vėžio programos kūrėjai neša žinią po visą Lietuvą ir suteikia galimybę net atokiuose Lietuvos kampeliuose gyvenančioms moterims pasitikrinti.

Susitikime projekto iniciatorė Agnė Zuokienė ir gydytoja radiologė Ingrida Jacunskienė atvirai ir nuoširdžiai kalbėjo apie ligą, jos profilaktiką ir linkėjo būti sveikoms. 

„Esame dėkingos už galimybę pasitikrinti visą pusdienį echoskopu moteris tikrinusiai gydytojai Ingridai Jacunskienei, o Agnei Zuokienei už pasidalijimą patirtimi ir nuoširdžius padėkos žodžius rėmusiems projekto „Nedelsk“ veiklą“, – sakė renginį iniciavusio Rinkodaros skyriaus vadovė Erika Mankutė.