Naujienos

Reprezentacinių renginių ciklas biuruose užbaigtas – bendradarbiavimas su partneriais tęsiamas

  2019-01-15

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybai 25-eri – toks leitmotyvas lydėjo įstaigos kolektyvą visus 2018 metus. Dalininkai, partneriai ir draugai dalyvavo organizuotoje tarptautinėje konferencijoje, darbuotojai gimtadienį šventė sąskrydyje, o rajonų biuruose spalio–gruodžio mėnesiais organizuota 40 reprezentacinių renginių

Džiugino renginių rajonuose metu partnerių išsakytos mintys, kad LŽŪKT paslaugos kokybiškos, darbuotojai bendradarbiaujantys, operatyvūs, labai daug žino, įstaiga šiuolaikinė, pažangi, teikia mobilias, nuotolines, elektronines paslaugas. Akcentuota ir tai, kad atvykę į renginius partneriai ir bendradarbiaujančių institucijų sužinojo daug naujo apie konsultantų teikiamas paslaugas. Daugelis pripažino, kad jų vaidmuo konsultuojant žemdirbius rajone yra didžiulis.
„Dėkoju biurų vadovams ir konsultantams už reprezentacinių renginių organizavimą, paslaugų pristatymą ir puoselėjamus dalykiškus santykius su ūkininkų sąjungos, žemės ūkio skyrių, seniūnijų, bankų, Sodros, VMI, NMA, veterinarinės, augalininkystės tarnybos, aplinkos apsaugos, darbų saugos ir kitais specialistais. Šių žmonių patirtis ir žinios padeda mums geriau teikti paslaugas, pasiekti daugiau klientų,“– apibendrindama renginius sakė LŽŪKT Paslaugų klientams padalinio vadovė Giedrė Butkienė.

Apie reprezentacinius renginius rašė rajonų žurnalistai.

Prienų rajono biuro renginyje

Lazdijų rajono biuro renginyje

Skuodo rajono biuro renginyje