Naujienos

Sergejus Dorochinas: „Svarbiausia – pozityviai nusiteikti!“

  2020-09-10

Informacinių technologijų skyriaus vyresnysis tiksliojo ūkininkavimo įrangos inžinierius Sergejus Dorochinas tapo vienu iš geriausių 2019 m. Konsultavimo tarnybos specialistų.

Nors Konsultavimo tarnybos Informacinių technologijų skyriuje vyresnysis tiksliojo ūkininkavimo įrangos inžinierius Sergejus Dorochinas dirba dar neseniai, jau įgijo pasitikėjimą. Specialistas daug nuveikė, kad būtų užtikrintas sklandus Konsultavimo tarnybai svarbios sistemos IKMIS įrangos veikimas.

„Sergejus – šiltas ir pozityvus žmogus. Jis niekada neatsisako atlikti net jam nepriklausančio darbo. Gilinasi į savo sritį, nagrinėja ją iki smulkmenų. Tai labai geras bruožas. Jis puikiai bendradarbiauja ir su kolegomis, ir su klientais. Gavome gerų atsiliepimų iš ūkininkų, kurių laukuose stovi IKMIS meteorologinės stotelės. Jie minėjo, kad Sergejus mielai paaiškina apie stotelių darbą, jų duomenis“, – specialistą apibūdino Plėtros padalinio vadovas Rimtautas Petraitis.

Sergejaus Dorochino pozityvumo įrodymas – kūrybingai ir šmaikščiai atlikta užduotis – apibūdinti Konsultanto dienos orus.

Pasak Sergejaus: „nuriedančio vasaros traukinio tematyti jau tik paskutiniai vagonai, tačiau šiluma ir tiesiogine, ir perkeltine prasme vis dar jaučiama. Dienomis dar netrumpą laiką laikysis maloni šiluma. Protarpiais praslinks niūrios nuotaikos debesėliai, nes sąlygų ir galimybių visiems susitikti ir pabūti drauge, deja, vis dar nebus. Iš kai kurių pavienių debesų iškris negausus dovanų lietus, kuris tik šiek tiek suminkštins per šį ilgą laikotarpį gerokai padžiūvusias širdis. Vėjas pūs stiprokas, netgi kartais intensyvus, galima sakyti švilps tai kairėje, tai dešinėje kišenėje. Apibendrinant galima sakyti, kad išmoktos šių metų vasaros, ir ne tik, pamokos pravers ateity, o visapusiškos šilumos ir lietaus kitą vasarą bus tiek, kiek svajojome, tačiau šiemet nesulaukėme ir nepatyrėme. Svarbiausia – pozityviai nusiteikti!“

Konsultavimo tarnybą Sergejus apibūdino žodžiais: šauni bendradarbių komanda, reiklumas ir atsakomybė, o kolektyvui linkėjo, kad kiekvienam būtų gera dirbti nejaučiant įtampos.

Nuotraukose sveikinimo akimirkos. Tiksliojo ūkininkavimo įrangos inžinierius Sergejus Dorochinas (kairėje) su Plėtros padalinio vadovu Rimtautu Petraičiu.