Naujienos

Šilalės r. biuras – LŽŪKT 2018 m. strateginių tikslų įgyvendinimo lyderis

  2019-03-12

Vienu iš LŽŪKT  2018 m. strateginių tikslų įgyvendinimo lyderių tapo Šilalės rajono biuras. Kokia jo sėkmės formulė?

Pasak LŽŪKT regiono vadovės Sonatos Cmieliauskienės, Šilalės rajono biuro sėkmę daug lemia jo vadovės Jūratės Ciparienės iniciatyvumas, aktyvumas, dalyvavimas rajono renginiuose. Biuras rajone palaiko labai glaudžius santykius su žemdirbiškomis institucijomis.

„Pasirašant metines sutartis, biuro vadovė kalba su kiekvienu klientu, aptardama praėjusius metus ir planuodama kitų metų paslaugas. Turėdamas tokią iniciatyvią, puikiai darbus planuojančią vadovę, biuro kolektyvas sėkmingai darbuojasi,“–  sakė Sonata Cmieliauskienė.

Sėkmės formulė

„Mūsų sėkmės formulė – klientui skiriamas laikas ir dėmesys. Labiausiai džiugina, kai jiems pasiseka tada, kai mes konsultavome, patarėme, kai matome, kad ūkis darosi ekonomiškai stiprus, atsinaujina techniką, diegia naujas technologijas, tvarkosi buitį, gali gražiau, komfortiškiau gyventi. Džiugina ir tai, kai mūsų klientai susidėlioja darbus taip, kad galėtų išvykti pailsėti kelias savaites, daugiau pamatyti“, – sakė biuro vadovė Jūratė Ciparienė.

Biuro vadovės manymu, komandos tikslų pasiekti padėjo nuolatinės pastangos išsiaiškinti, ko kokiam ūkiui reikia, kokia jo situacija ir kuo gali prisidėti biuras. Tada atsakingai planuojama, klientams rekomenduojamos  paslaugos, kad pasiektų geresnių rezultatų.

„Aišku, skiriame laiko ir dėmesio žmogui, kalbame ne tik apie ūkį, bet ir asmeniniais jam rūpimais klausimais, “– pridūrė biuro vadovė.   

Šiek tiek statistikos

Per 2017–2018 m. Šilalės r. biuro klientų skaičius padidėjo 10 procentų.

Klientai 2018 m. į biurą kreipėsi dėl augalininkystės, gyvulininkystės, buhalterinės apskaitos, verslo ekonomikos, darbų saugos konsultacijų ir paslaugų, dalyvavo LŽŪKT organizuojamuose mokymuose.

Daugiausia biuro klientų  2018 m. naudojosi buhalterinės apskaitos, verslo ekonomikos, gyvulininkystės konsultacijomis ir paslaugomis.

Šilalės rajono biuro kolektyvas iš kairės: buhalterinės apskaitos konsultantės Irena Vaitiekutė, Aldona Dobilienė, Odeta Matutienė, gyvulininkystės konsultantė, einanti biuro vadovės pareigas, Jūratė Ciparienė, buhalterinės apskaitos konsultantė Indrė Dumčienė, ekonomikos konsultantė Ingrida Montvidaitė.