Naujienos

Simona Kazlauskienė: „Man patinka šis darbas“

  2020-09-10

Šilutės r. biuro konsultantė Simona Kazlauskienė nominuota už geriausius rezultatus 2019 m. teikiant klientams verslo ekonomikos paslaugas.

Šilutės rajono biure besidarbuojanti Simona Kazlauskienė teikia klientams ir buhalterinės apskaitos, ir ekonomines paslaugas. Konsultantei 2019 m. buvo sėkmingi, ji tapo geriausia Konsultavimo tarnybos ekonominių paslaugų teikėja.

„Simona labai  šilta ir tuo pačiu labai konkreti, atsakinga konsultantė. Man kartais atrodo, kad jai į viską sekasi žvelgti ramiai ir su optimizmu. Kai aš jos kažkada paklausiau: ,,Simona, tavo rezultatas įspūdingas, klientų atsiliepimai – puikūs, kaip ir kada tu viską spėji?“. Atsakymas buvo labai nuoširdus ir paprastas: ,,Man patinka šis darbas“. Todėl ir aš kartais pagalvoju, kad gal ir tiesą sako Bobas Woodwardas „Kai keliesi ryte tam, kad galėtum daryti tai, ką mėgsti, gyvenimas yra visiškai kitoks, tai kokybiškas gyvenimas“, – apibūdindama Simoną, sakė regiono vadovė Sonata Chmieliauskienė, linkėdama konsultantei ir toliau svajoti, planuoti ir siekti savo tikslų, įveikiant visus gyvenimo kelyje sutiktus karantinus.

Kalbėdama apie save, konsultantė sakė mėgstanti laisvalaikiu prižiūrėti gėlynus, keliauti. Paprašyta trimis žodžiais apibūdinti Konsultavimo tarnybą, pasirinko šiuos: kompleksiškumas, patirtis, profesionalumas, o visiems kolegoms linkėjo sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime, kiekvienoje situacijoje išlikti žmonėmis.

Nuotraukose sveikinimo akimirkos. Antroje konsultantė Simona Kazlauskienė su regiono vadove Sonata Chmieliauskiene.