Naujienos

Skambiai nuaidėjo LŽŪKT Raseinių r. biuro organizuota 30-ojo gimtadienio šventė

  2023-11-28

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) Raseinių r. biuro komandai paskutinis lapkričio penktadienis buvo šventiškas. Kavinėje „Isada“ šurmuliavo biuro klientai ir partneriai, rėmę biuro iniciuotą renginį – 30-ąjį LŽŪKT gimtadienį. Padėkos, sveikinimo žodžiai, nuotaikinga šventės programa, bendravimas sujungė visus.        

Raseinių r. biuro kolektyvas veiklos 30-mečio gimtadienį pavadino bendravimo švente. Pabendrauti susirinko didelis būrys svečių, kuriuos jungė puiki šventinė nuotaika. 

Visus sveikinusi LŽŪKT regiono vadovė Sonata Karpavičienė sakė: „Jūsų tiek daug susirinko į renginį. Tai rodo, kad esame reikalingi, kad biuras daro reikalingą darbą. 30 metų dabar švenčia didžiosios kompanijos, o kitos jau nuėjo nuo arenos. Džiaugiuosi, kad bendradarbiaujame su jumis visais. Ačiū klientams ir partneriams, o nuo manęs didžiausias ačiū kolektyvui. Tai pagrindinė mūsų ląstelė, be kurios negyvuotų visa LŽŪKT“. 

Rajono savivaldybės mero ir administracijos direktoriaus vardu visus susirinkusiuosius sveikino rajono Ūkininkų sąjungos pirmininkas Rimas Gunevičius, paskatinęs garsiais aplodismentais padėkoti veiklos 30-metį švenčiantiems rajono biuro konsultantams.

LŽŪKT direktoriaus Ginto Sauliaus Cironkos padėkomis už bendrystę ir lojalumą, bendrus darbus planuojant ūkio sėkmę, agroinovacijas ir kitus pasiekimus dėkota biuro klientams. Teikdamos padėkas, geriausios kloties jiems linkėjo regiono vadovė Sonata Karpavičienė ir biuro vadovė Vida Mankuvienė.

Simona Ivoškienė, Irmantas Rukas, Gintautas Juška, Edvardas Levickis, Vida Dambrauskienė, Česlovas Bartkėnas, Rimantė Zdanavičienė, Vidas Bakutis, Viktoras Žemaitis, Kęstutis Čekauskas – būrys Raseinių r. biuro klientų, kuriems šį kartą buvo skirtos išskirtinės padėkos.

Kad lydėtų didžiausia sėkmė, ūkininkams linkėjo ir LŽŪKT redaktorė Jolanta Dalia Abarienė, pakvietusi paploti konsultantui Arvydui Požėrai, kuris biure darbuojasi visus tris dešimtmečius.

Rėmėjų UAB  „Klovima“, UAB „Naftėnas“, UAB „Tepalita“, UAB „DeLaval“, ŽŪK „Viduklė“ UAB „ROVALTRA“, UAB „Scandagra“, UAB „Bioenergy LT“, UAB „Skuba Lietuva“ sveikinimai, gimtadienio tortas, linksmos viktorinos ir loterija, muzikiniai intarpai – akcentai, kurie pagyvino šventinę nuotaiką.

Konsultavimo tarnyba – viena iš didžiausių lyderių

Nuo 2003 m. LŽŪKT Raseinių r. biuro  finansinėmis ūkio apskaitos ir kitomis paslaugomis besinaudojantis, pagal įgaliojimą keturis ūkius valdantis Alfredas Bardauskas pasakojo, kad dažniausiai lankėsi Konsultavimo tarnybos biure dėl ūkių finansinės apskaitos, ES paramos, ūkio modernizavimo projektų.

„Per pastaruosius metus nuolat jaučiame, kad visi reikalai, susiję su žemės ūkio reikalavimais, visokios taisyklės vis sudėtingesnės. Šiandien kalbėdamas norėjau pasakyti ūkininkams, kad mes kiekvienas turime pagalvoti ne tik apie savo ūkį, bet plačiau atverti akiratį ir suprasti, kas darosi pasaulyje, ne tik Lietuvoje. Kiekvienas turi pagalvoti ir, jei pats negali niekuo prisidėti prie geresnių pokyčių mūsų atžvilgiu, turėtų susirasti lyderius. Nebūtinai pačiam viską žinoti. Vieni iš didžiausių lyderių yra Konsultavimo tarnyba, organizacija, kuri yra apolitiška, teikia mums labai svarbias paslaugas, yra įkurta pačių ūkininkų. Manau, kad prieš 30 m. LŽŪKT nežinojo, kad turės tiek funkcijų, kiek turi dabar: kiek žurnalų jie turi pildyti, kiek visokių projektų rengia“, – įžvalgomis dalinosi A. Bradauskas.

Šventinėje viktorinoje buvo klausimas, kokia yra Konsultavimo tarnybos misija. Vienas iš pirmųjų  nuskambėjo atsakymas – padėti žmonėms. Raseinių r. biuras, kiti, pabirę po visą Lietuvą, ir centrinės buveinės specialistai, dirbantys Akademijoje, Kėdainių r., į kitą dešimtmetį žengia su misija: žiniomis, inovacijomis ir partneryste jūsų verslo tikslą darome pasiekiamą! Tegul sekasi.

Autorė Jolanta Dalia Abarienė

Egidijaus Vilkevičiaus nuotraukos