Naujienos

Su antrokais apie bandą ir bandelę

  2023-10-27

Bendrauti su pradinukais visada smagu. Šiandien svečiavosi Akademijos gimnazijos antrokai. Kalbėjomės apie jų ir ūkininkų ūkį, aiškinomės, ką žinome apie karves. Buvo linksma ir gera. 

Susitikimą iniciavusi mokytoja Danutė Rinkevičienė į mokymų centrą „Agroakademija“ atėjo su antrokų dešimtuku.

Pokalbis apie ūkį greitai užsimezgė. Vaikai kėlė rankas ir pasakojo, kad jie ar seneliai laiko kas katę, kas šunį, triušį, papūgą, avis. Toks jų ūkis, o koks ūkininkų? Vis daugiau ir daugiau aiškėjo diskutuojant su Rinkodaros skyriaus vadove Erika Mankute ir redaktore Jolanta Dalia Abariene.

Vaikai pasakojo, kad važiuodami su tėvais mato besiganančias karves. Smagu buvo spėlioti, kaip vadinti daug karvių. „Kaip bandelė tik didelė“, - palygino Erika. Tikrai nebus sunku įsiminti.

Kino seansas apie ypatingus gyvulius – karves, pokalbis, kodėl jas galima vadinti pieno fabrikėliu, diskusija apie pieno produktus, kūrybiniai darbai, loterija, žaidimai įsuko antrokus į linksmą šurmulį. 

Konsultavimo tarnybon kasmet atvyksta vaikų. Visada įdomu ir smagu su jais bendrauti.

LŽŪKT informacija

Erikos Mankutės ir Danutės Rinkevičienės nuotraukose dalinamės bendravimo džiaugsmu. Dėkojame antrokams ir jų mokytojai už tokį originalų klevo lapo portretą.