Naujienos

Su klientais aptartos ateities perspektyvos

  2020-01-17

Susitikimai su klientais LŽŪKT biuruose – jau tradicija. Prasidėjantys metai – puiki proga apžvelgti nuveiktus darbus ir apgalvoti planus. Tad sausio 16 d. Elektrėnų sav. biure vyko klientų ir LŽŪKT darbuotojų susitikimas . Jame dalyvavo ir  savivaldybės mero pavaduotojas Raimondas Ivaškevičius bei Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus vedėjas Donatas Matijoška.

Savivaldybės atstovai teigė, kad Konsultavimo tarnybos paslaugos labai reikalingos ūkininkams, todėl labai gerai, kad biuras yra ir Elektrėnų savivaldybėje. Anot svečių, ūkininkams labai paranku, kad į biurą jie gali kreiptis įvairiais, su ūkio veikla susijusiais klausimais.

Regiono vadovė Žydrė Kažukalovienė žemdirbiams ir svečiams pristatė Konsultavimo tarnybos veiklą ir ateities perspektyvas, teikiamas kompleksines paslaugas, skatinančias ūkiuose diegti inovacijas, užtikrinančias efektyvų technologijų taikymą ir atitiktį keliamiems reikalavimams.

Klientai aktyviai dalyvavo susitikime, pateikdami klausimų, aiškindamiesi, ieškodami atsakymų į jiems rūpimus klausimus. Kadangi Elektrėnų savivaldybės ūkininkai itin domisi ES paramos projektais, ekonomikos konsultantė Dalia Grendaitė jiems pateikė savivaldybės žemdirbių ūkininkavimo ekonominę apžvalgą.

Laikinai einanti Elektrėnų sav. biuro vadovės pareigas LŽŪKT Kaišiadorių r. biuro augalininkystės konsultantė, vadovė Jolanta Armonavičienė teigė, kad nors šiuo metu biure dirba 1 buhalterinės apskaitos konsultantė Tatjana Kapačinskienė, tačiau bendradarbiaujant su kituose rajonuose esančiais LŽŪKT biurais per metus įvairias technologines ir mokymų paslaugos suteikiamos beveik 130 klientų.

Teikiamomis buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugomis naudojasi ūkininkai, įmonės, visuomeninės organizacijos, asociacijos, verslininkai. Taigi į LŽŪKT rajonų biurus dėl buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugos gali kreiptis visi verslo subjektai, vykdantys bet kokią veiklą, turintys deklaruoti gautas pajamas, pelną ir sumokėti jiems priklausančius mokesčius. Klientai gali būti ramūs, nes buhalterinės apskaitos tvarkymo paslauga apdrausta profesinės civilinės atsakomybės draudimu, konsultantai atstovauja juos įvairių tikrinimų metu, konsultuoja buhalteriniais, finansiniais ir mokesčių klausimais.

Daugiausia Elektrėnų sav. biuro klientų plėtoja augalininkystę. Biuras džiaugiasi, kad turi ilgamečių lojalių klientų, kurie savo ūkius perduoda vaikams ir jie, padedant konsultantams, sėkmingai ūkininkauja.

Susitikime buvo aptartos rajono ūkininkų problemos, ieškota sprendimų, kaip bendradarbiaujant jas įveikti. Net jau ir pasibaigus susitikimui, daugelis klientų dar konsultavosi, bendravo tarpusavyje ir neskubėjo išsiskirstyti.

„Tokie susitikimai labai naudingi abiem pusėms. Išgirstame rajono ūkininkų lūkesčius, problemas. Kartu pasidžiaugiame nuveiktais darbais, klientams pristatome organizacijos naujoves. Džiaugiamės kiekvienu klientu. Kiekvienas iš jų – unikalus ir jų ūkio situacija kitokia, todėl konsultanto pareiga įsigilinti į visą tai ir padėti priimti ūkininkui geriausią sprendimą“, – sakė LŽŪKT regiono vadovė Žydrė Kažukalovienė.