Naujienos

Susitikime parodoje „Inno panorama“

  2022-09-20

Rugsėjo 22–24 dienomis Kaune, VDU Žemės ūkio akademijoje, vyks paroda „Inno panorama“. Šiemet ji skirta ekologijai, tvarumui ir žaliajam kursui. Parodoje įvairiapusiškai dalyvaus ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) komanda. Bus daug ką aptarti ir pasikalbėti. Laukiame kiekvieno iš Jūsų.

LŽŪKT reklaminis autobusiukas stovės prie 3 paviljono. Klientus gyvulininkystės klausimais konsultuos Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro specialistai ir ekspertai Vytas Gudaitis, Vidas Tolevičius, Kamilė Turskytė. Besidominčius buhalterinės apskaitos aktualijomis, ES paramos įsisavinimu ir su Konsultavimo tarnybos teikiamomis paslaugomis supažindins LŽŪKT regiono vadovės Irena Butkienė, Ingrida Babenskienė bei pardavimų vadybininkė Juneta Ambrazevičienė.

Rugsėjo 22–23 d. vyks tarptautinė konferencija „EKOLINK 2022. Ekologinė gamyba. Pakeliui į 2030“, skirta ekologiškos produkcijos augintojams, perdirbėjams ir vartotojams. Toks renginys Lietuvoje organizuojamas pirmąsyk. Savo įžvalgomis ir patirtimis dalysis daugiau kaip 20 pranešėjų iš Lietuvos bei užsienio – aukščiausio lygio politikų, ekologijos vizionierių, patyrusių praktikų. Dalyvaus ir LŽŪKT specialistai. Konferencijos programa čia.

Rugsėjo 24 d. 9 val. 2 paviljone vyks „EIP veiklos grupių kontaktų ir patirčių mugė“. Joje dalyvaus ir LŽŪKT EIP projektus bei gerąją patirtį pristatys projektų administravimo ekspertė Rasa Kuperškytė ir vyr. gyvulininkystės specialistė Daiva Gurauskienė. Taip pat bus pristatytas ŽŪŽIS klasteris, kurio viena iš partnerių yra LŽŪKT. Agroakademija.lt komanda rengs videoreportažą.

Rugsėjo 24 d. 3 paviljone vyks diskusija „Mėsinės gyvulininkystės vaidmuo“. Ją moderuos Erika Mankutė, Rinkodaros skyriaus vadovė.

Veiklos daug, programa įvairi. Daugiau informacijos apie parodą ir konferenciją yra čia.

Iki susitikimo!