Naujienos

Sveikiname LŽŪKT klientus – konkurso „Metų ūkis 2020“ nugalėtojus

  2021-07-16

Prienų rajone, Vazgaikiemyje, „Harmony Park“ erdvėje pagerbti ir apdovanoti 78 konkurso „Metų ūkis“ laimėtojai. Tarp jų didelis būrys Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos klientų. Sveikiname, didžiuojamės kiekvienu iš Jūsų ir dėkojame už bendrystę.

Renginio metu pagerbti ir apdovanoti 78 konkurso „Metų ūkis 2020“ laimėtojai. Dėl pernai užklupusios pandemijos ir karantino pagrindiniai konkurso organizatoriai – Lietuvos ūkininkų sąjunga (LŪS), vienijanti 41 rajoninį skyrių – leido pačioms savivaldybėms nuspręsti, ar konkursą rengti pandemijos sąlygomis, todėl konkursas įvyko tik 25 savivaldybėse.  Iš viso konkurse dalyvavo 213 ūkių, iš jų išrinkti 78 nugalėtojai.

Džiugu, kad tarp jų daug Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos klientų. Net 12 iš pirmos vietos laimėtojų yra nuolatiniai, jau seniai bendradarbiaujantys su Konsultavimo tarnybos biurais, dar 12-kai rengti verslo planai, jie dalyvavo konsultantų organizuotuose mokymuose, naudojosi pavienėmis paslaugomis. O kur dar laimėjusieji antrąsias ir trečiąsias vietas.

Sveikiname visus Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos klientus, kurių darbas ir pastangos buvo įvertintos.