Naujienos

Tarptautinę motinos Žemės dieną – miškasodis

  2022-04-21

Balandžio 22 d. pasaulyje minint Tarptautinę motinos Žemės dieną, Konsultavimo tarnybos centrinės buveinės darbuotojai dalyvauja miško sodinimo akcijoje. 

Tarptautinę motinos Žemės dieną Konsultavimo tarnybos Miškininkystės paslaugų biuras ir Žmogiškųjų išteklių vystymo skyrius pakvietė kolegas sodinti mišką. Puiki akcija šią dieną. 

Sutarus su Dotnuvos girininkija, imtasi darbo. Nestigo geros nuotaikos, džiugaus bendravimo. Gera buvo matyti, kaip plečiasi sodinamas eglynas. Džiugu, kad drauge darbavosi ir Konsultavimo tarnybos Svečių namuose gyvenantys ukrainiečiai.

Gyventi taikiai, harmoningai ir vienytis sąmoningiems pokyčiams Žemėje – toks šios dienos moto. Pasaulyje Tarptautinė motinos Žemės diena pradėta minėti 1970 metais. Šią dieną tarptautinės organizacijos UNIFY, EARTH DAY ir Planetos piliečių sąjunga kviečia vienytis sąmoningiems pokyčiams Žemėje. Atliepdama į Jungtinių Tautų kreipimąsi Lietuva Žemės globėja tapo 1992 metais. 

Kasmet daugiau negu 190-yje pasaulio šalių žmonės raginami vienytis ir išreikšti rūpestį mūsų visų namais. Taikos, vienybės, darnos, meilės Žemei ir vienas kitam linkime ir Jums!

 LŽŪKT informacija

Nuotraukos E. Vilkevičiaus