Naujienos

Tradicinė Šilalės rajono ūkininkų metų užbaigimo šventė

  2019-12-17

Metams baigiant sukti darbų ratą, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) Šilalės r. biuras drauge su rajono Ūkininkų sąjunga sukvietė rajono žemdirbius į tradicinę metų užbaigimo ir geriausiųjų pagerbimo šventę kaimo turizmo sodyboje.

Renginio metu šventės dalyvius sveikino rajono Ūkininkų sąjungos pirmininkas Algirdas Taroza, meras Algirdas Meiženis, LŽŪKT Šilalės r. biuro vadovė Jūratė Ciparienė ir kiti.

Pasak Jūratės Ciparienės, šventinis metų užbaigimo renginys vyksta jau kelis dešimtmečius. Tai graži ir visų laukiama šventė, į kurią susirenka daugiau nei 100 dalyvių. Tad šie metai – ne išimtis. Renginyje aptariami besibaigiantys metai, prisimenama, kas per juos nutiko gero ar netikėto, pasidžiaugta gražiais darbais, pasveikinti respublikinio konkurso „Metų ūkis 2019“ laureatai: Biruta ir Algirdas Grabauskai (I vieta), Irma ir Tomas Vaičiuliai (II vieta), Ona ir Gediminas Sungailai (III vieta).

„Visi jie nusipelnė būti geriausi. Nors Šilalės r. konsultavimo biure ūkininkams teikiame technologines paslaugas ne vienus metus, bet apsilankiusi ūkiuose vėl buvau sužavėta išpuoselėtomis sodybomis, tvarkingai, su žemaitišku užsispyrimu bei atkaklumu tvarkoma ūkių aplinka. Tai žingeidūs ir imlūs naujovėms ūkininkai, nuolat dalyvauja Konsultavimo tarnybos organizuojamuose renginiuose, mokymuose. Tai puikūs, nuoširdūs žmonės. Labai džiaugiamės jų pasiekimais ir tikimės, kad nuoširdus mūsų bendradarbiavimas siekiant ūkių pažangos truks dar ilgai. Visiems rajono ūkininkams nuoširdžiai linkime sveikatos, asmeninės laimės ir neblėstančio optimizmo,“ – gražių žodžių negailėjo Šilalės r. biuro vadovė Jūratė Ciparienė.

Pasak šventinio renginio dalyvių, tokiuose renginiuose vyraujanti puiki nuotaika, geros emocijos, noras tarpusavyje dalytis gerąja patirtimi bei kylančiomis problemomis, suteikia viltį dar aktyviau ir energingiau dirbti rajono žemdirbių labui. „Tik dirbdamos drauge su rajono žemdirbiais galime pasiekti puikių rezultatų, todėl esame dėkingos savo klientams už pasitikėjimą“, – sakė LŽŪKT Šilalės r. biuro vadovė Jūratė Ciparienė.