Naujienos

Turite miško – kreipkitės dėl nemokamų konsultacijų

  2019-02-04

Miško naudojimas yra reglamentuojamas ir kontroliuojamas. Vykdant ūkinę veiklą ir norint nepasiklysti įstatymų ir teisės aktų gausoje, reikalingos miškininkystės specialistų konsultacijos. Jas teikia LŽŪKT Miškininkystės biuro specialistai.

Visi asmenys, turintys nors kiek miško, gali naudotis puikia galimybe – gauti nemokamas 1–2 valandų konsultacijas jų miško valdoje. Jas suteiks patyrę ir nuolat kvalifikaciją tobulinantys Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Miškininkystės biuro specialistai. Atvykę į Jūsų miško valdą ir ją įvertinę, jie pateiks daug naudingos informacijos apie miško medynų, krūmynų pertvarkymą ir kirtimus. Sužinosite, kaip apsaugoti mišką nuo kenkėjų ir ligų, kaip atlikti miškotvarkos darbus. Taip pat miškininkystės specialistai suteiks visą reikiamą informaciją apie galimybes pasinaudoti ES parama.

Tokia puiki galimybė atsirado LŽŪKT drauge su partneriais – Lietuvos miško ir žemės savininkų asocijacija ir Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija – įgyvendinant LR aplinkos ministerijos projektą „1000 miško savininkų individualus konsultavimas jų miško valdose konkrečios valdos tvarkymo, priežiūros, atkūrimo, apsaugos ir naudojimo klausimais“, besitęsiantį jau dvejus metus.

 Taigi belieka tik sutarti dėl konsultacijos laiko ir vietos į LŽŪKT Miškininkystės biurą paskambinus tel. 8 642 11 894 arba atsiuntus žinutę el. paštu [email protected].

Dėl konsultacijos galima kreiptis iki 2019 m. gegužės 15 dienos.