Naujienos

Ūkininkės įkurtame „Bobų radijuje“ nebijoma pasijuokti iš savęs

  2023-01-20

Sužinokite apie LŽŪKT Kėdainių r. biuro klientės Erlendos Turskienės išskirtinę kūrybinę veiklą.

Kai ūkis išvargina, mišraus ūkio Surviliškyje savininkė Erlenda Turskienė naujų jėgų pasikrauna prieš 23-ejus metus įkurtoje humoro grupėje „Bobų radijas“. Be to, moteris yra aistringa Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ sirgalė.

„Nereikia galvoti, kad žmogus geležinis. Visi nori poilsio ir prižiūrėti sveikatą. Mūsų ūkis mišrus, bet su gyvuliais poilsio beveik nėra, dirbame visus metus, tad svarbu šiek tiek atitrūkti, pakeisti veiklą. Kai renkamės repetuoti, ypač kai išvažiuojame koncertuoti, geros energijos pasikrauname iš žiūrovų“, – atvira „Bobų radijo“ įkūrėja ir idėjų generatorė Erlenda Turskienė. Moteris nelinkusi dejuoti ar viską perteikti pesimistiškai. Tai, kas piktina ar erzina, ji paverčia humoru ir įtraukia į programas. O jų per ilgą laiką prisikaupė nemažai.

Nors naujausia programa, skirta grupės 20-mečiui, „Likimo ironija“ parodyta tik kartą, o vėliau prasidėjo pandemija, tačiau kolektyvas nenusimena ir jau ruošiasi vasario 5 d. Molėtuose prasidėsiančiai šventei „Juokis 2023“. „Bobų radijuje“ dalyvauja 5 moterys: Irma Kriščiūnienė, Nijolė Dilkienė, Vijoleta Počiulpienė, Giedrė Kranauskienė ir Erlenda Turskienė. Joms akomponuoja ir įvairiais instrumentais groja Albinas Počiulpas. „Esame 5 bobos ir muzikantas. Būna, kad kam nors sušlubuoja sveikata ar panašiai. Vienais metais narei atlikta operaciją, tad buvo išėjusi į atsargą, dabar grįžo. Yra programų, kur vaidina 4 narės. Jei kas kviečia ir kuri nors negali, renkamės būtent tokią programą.

Skaitykite daugiau.