Naujienos

Utenos rajono žiemkenčių pasėliuose

  2021-05-05

Videoreportažas iš Utenos rajono ūkininkų pasėlių. Juos vertina LŽŪKT Utenos r. biuro augalininkystės konsultantas Kazimieras Keraitis.

Šis videoreportažas iš Utenos rajono ūkininkų pasėlių. Filmavimo dieną dangus maišėsi su žeme: lietus, sniegas ir gūsingas vėjas. Sužinokite, kokia situacija žiemkenčių pasėliuose žvarbią 18 metų savaitę. Pasėlius vertina LŽŪKT Utenos r. biuro augalininkystės konsultantas Kazimieras Keraitis.

O kokia pasėlių situacija Jūsų rajone?

LŽŪKT augalininkystės konsultantai pasėlių dinaminius stebėjimus vykdo 40-yje šalies savivaldybių. Darbymečiu turbūt ne kiekvieną dieną galite apvažiuoti visus savo valdomus laukus. Tad jei esate augalininkystės, daržininkystės ar sodininkystės ūkio šeimininkai, branginate savo laiką, siekiate gauti koncentruotos ir patikimos pasėlių stebėjimo informacijos, kviečiame jungtis į informacinę sistemą www.ikmis.lt ir nemokamai naudotis integruotos augalų apsaugos bei konsultavimo paslaugomis.

Kad naujienas sužinotumėte pirmieji, užsisakykite IKMIS naujienlaiškį ir jas gausite elektroniniu paštu. Operatyvią informaciją galite sužinoti ir iš Google Play parsisiuntę IKMIS mobiliąją aplikaciją. Išbandykite.