Naujienos

V. Claux su 6 tarptautinių žemės ūkio ekspertų komanda savo veikla aprėpia pusę pasaulio

  2022-01-24

Vienas iš konferencijos „Sveikas dirvožemis – sveikam augalų derliui“ pranešėjų – Vincentas Claux yra bendrovės „Tradecorp” agronomijos ir teisinio reguliavimo asocijuotas direktorius ir Europos, Pietų Afrikos ir Azijos-Ramiojo vandenyno regiono valdybos narys.

„Tradecorp“ yra tarptautinė Rovensa grupės įmonė, kuri specializuojasi specialiųjų trąšų ir biostimuliatorių visiems kultūriniams augalams kūrimo ir rinkodaros srityje.

Vincentas Claux yra agronomas ir molekulinis biologas, augalų fiziologijos ir mitybos specialistas. Įgijęs 10 metų patirties kuriant ir plėtojant subalansuoto bulvių tręšimo programą Belgijoje, jis prisijungė prie „Tradecorp“ ir 2001 m. pradėjo vadovauti „Tradecorp Europe “ techninės pagalbos skyriui, kur sukūrė agronominių bandymų programą, skirtą produktams registruoti.

V. Claux su 6 tarptautinių žemės ūkio ekspertų komanda savo veikla aprėpia pusę pasaulio. Dirbdamas „Tradecorp“, jis dalyvavo kuriant EBIC (Europos biostimuliatorių pramonės tarybą) ir jos ankstyvoje veikloje. „Tradecorp“ įmonėje jis yra vyresnysis agronomijos darbo grupės narys ir dalyvauja diegiant unikalią mokymo ir dalijimosi duomenimis platformą „Knowledge Plaza“, leidžiančią rinkti, dalytis ir keistis bet kokiais agronominiais duomenimis.

Norite išgirsti jo pranešimą? Registruokitės į konferenciją.